«سینما هویت» به دنیای انیمیشن‌ها وارد شد/ نحوه بازنمایی خانواده در انیمیشن‌های دیزنی

15:13 - 25 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۹۳۰
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
«سینما هویت» به دنیای انیمیشن‌ها وارد شد/ نحوه بازنمایی خانواده در انیمیشن‌های دیزنی
برنامه «سینما هویت» در قسمت‌های پایانی این هفته به بررسی دنیای سینمایی والت دیزنی و جهان انیمیشن می‌پردازد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی برنامه، برنامه «سینما هویت» در قسمت‌های پایانی این هفته به بررسی دنیای سینمایی والت دیزنی و جهان انیمیشن می‌پردازد.

در قسمت‌های پیش رو بازنمایی خانواده در جهان انیمیشن‌های دیزنی، پاسخ به سوال چرا انیمیشن جذاب است و پرداختن به پدیده‌های سوال برانگیز درمورد دنیای انیمیشن‌ها از جمله مواردی است که در پیشخوان نقد سینمایی سینما هویت قرار میگیرد.

«سینما هویت» تنها برنامه سینمایی مختص نوجوانان است که در یک فصل از ابتدای سال جاری روی آنتن شبکه امید رفت و این روز‌ها فصل دوم آن از شبکه امید در حال پخش است.

این برنامه با اجرای امید پویانفر و عرفان بی‌طرف روی آنتن می‌رود و پیمان خزلی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارد. همچنین فرزانه کریمیان سردبیر برنامه است.

فصل دوم «سینما هویت» به بررسی آثار شاخص سینمای جهان با رویکرد «هویت سازی» می‌پردازد در این فصل بررسی مولفه‌ها و معیار‌های فیلم‌های مطرح جهان مورد بررسی قرار گرفته و دنیای آن‌ها از دید هویت بخشی به نوجوان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این برنامه در بخش میز کارشناسی از حضور اهالی رسانه بهره می‌گیرد و در پرونده هر قسمت، ابعاد تاریخی و پیشینیه فیلم روی پیشخوان خبر برنامه قرار خواهد گرفت.

«سینما هویت» امروز و فردا پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت ۱۷ روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *