پولادگر: خوشحالم انتخابات ژیمناستیک با حداکثر اعضا برگزار شد/ حقدادی: مجمع مشکل قانونی نداشت

12:46 - 24 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۷۵۰
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
پولادگر: خوشحالم انتخابات ژیمناستیک با حداکثر اعضا برگزار شد/ حقدادی: مجمع مشکل قانونی نداشت
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش گفت: باید از تجارب افرادی مانند نوظهوری در فدراسیون ژیمناستیک استفاده شود.

خبرگزاری میزان - سید محمد پولادگر، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در پایان انتخابات فدراسیون ژیمناستیک صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*خدا قوت به همه عزیزان می‌گویم و از حضور آن‌ها تشکر می‌کنم. خدا را شاکریم که امروز با همه فراز و نشیب‌ها، انتخابات با حضور حداکثر اعضا برگزار شد و کسی‌که بیشترین رای را داشت، انتخاب شد.

*به حقدادی تبریک می‌گویم که رأی اعتماد گرفت. از نوظهوری هم بابت حضور در انتخابات تشکر می‌کنم. وی یکی از پیشکسوتان و زحمتکشان این رشته است و از وجودش در فدراسیون با نظر رئیس منتخب استفاده خواهد شد.

همچنین عابد حقدادی، رئیس جدید فدراسیون ژیمناستیک اظهاراتی داشت که در زیر می‌خوانید.

تشکر از اعضای مجمع بابت حسن اعتماد و عنایتی که به من داشتند. همچنین به مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون هم تشکر می‌کنم. از ناظر فدراسیون هم بابت حضور در یک انتخابات صحیح و سالم تشکرکنم.

*از نظر من این نتایج، فقط اعداد است و نظر آن ۶ نفر نیز محترم است. نوظهوری از افتخارات و ذخایر ورزش کشور است و همیشه نسبت به ژیمناستیک عِرق داشته است. فدراسیون ژیمناستیک خانه همه عزیزانی است که در مجمع حضور داشتند. سعی می‌کنم با حمایت همه، بهترین تصمیمات را بگیرم. همه باید دست به دست هم بدهیم تا این رشته موفق شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *