ادامه رسیدگی به لایحه قانون برنامه هفتم توسعه کشور در جلسه هیئت دولت

12:51 - 24 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۷۴۸
دسته بندی: سیاست ، عمومی
ادامه رسیدگی به لایحه قانون برنامه هفتم توسعه کشور در جلسه هیئت دولت
رسیدگی به لایحه قانون برنامه هفتم توسعه کشور در جلسات هیئت دولت ادامه یافت و تعدادی از بند‌های آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات و نیز برخی طرح‌های پیشنهادی کمیسیون‌های تخصصی دولت برای تغییر در تقسیمات کشوری مورد بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

خبرگزاری میزان - رسیدگی به لایحه قانون برنامه هفتم توسعه کشور در جلسات هیئت دولت ادامه یافت و تعدادی از بند‌های آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات و نیز برخی طرح‌های پیشنهادی کمیسیون‌های تخصصی دولت برای تغییر در تقسیمات کشوری مورد بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

هیئت دولت در جلسه روز چهارشنبه، در ادامه جلسات فوقالعاده بررسی لایحه قانون برنامه هفتم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، بند‌های دیگری از این لایحه را تصویب کرد.

در این جلسه که به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، همچنین برخی بند‌های آییننامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات در خصوص شرایط صدور کارت بازرگانی و همچنین صدور مجوز برای راهاندازی بازارچه‌های مرزی اصلاح شد.

بررسی و تصویب برخی طرح‌های پیشنهادی کمیسیون‌های تخصصی دولت برای تغییر در تقسیمات کشوری و الحاق یا انتزاع برخی بخش‌ها در شهرستان‌های مختلف از دیگر موضوعات مهم مطرح شده در جلسه امروز هیئت دولت بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *