رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

فرمانده نیروی زمینی سپاه: دشمن از تحریم علیه ملت ایران ناکام خواهد ماند

10:34 - 24 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۶۹۵
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
فرمانده نیروی زمینی سپاه: دشمن از تحریم علیه ملت ایران ناکام خواهد ماند
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: دشمن از درخت تحریم و دشمنی جنایت‌آمیز خود علیه ملت ایران میوه‌ای جز شکست و ناکامی برداشت نخواهد کرد.

خبرگزاری میزان- سردار سرتیپ پاسدار «محمد پاکپور» فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین اهدای یکصد واحد مسکونی مشارکتی‌ساز این نیرو در جزیره هرمز اظهار داشت: دشمن از راهبرد جنایت و کینه و تحریم علیه ملت ایران ثمری جز رسوایی و شکست نخواهد گرفت.

سردار پاکپور افزود: بی‌تردید عظمت و بزرگی و کرامت ملت ایران، دشمن را به تمکین و تسلیم وادار خواهد کرد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: افتخار و اعتبار ما خدمت به چنین ملت بزرگ و عزتمندی است و در راه عزت و استقلال و امنیت و پیشرفت این ملت تا پای جان ایستاده‌ایم.

وی عنوان کرد: راهبرد اصولی ما در اجرا و به ثمر نشاندن هزاران پروژه عمرانی و سازندگی و خدماتی و مردم‌یاری در سراسر کشور مبتنی بر شأن خدمتگزاری و اعتقاد راسخ به چند وجهی بودن امنیت است.

سردار پاکپور گفت: امروز مشارکت در ساخت شهرک مسکونی ۱۰۰ واحدی هرمز، آب‌رسانی به صد‌ها شهر و روستا در سراسر کشور، ساخت صد‌ها کیلومتر جاده و پل و تلاش برای مشارکت در ساماندهی و بهبود معیشت مردم، بخشی از مأموریت ذاتی و مستمر ما است.

فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: ما در کنار توجه دقیق و عمیق به مأموریت‌های دفاعی و نظامی و تمرکز ویژه بر مقابله با تهدیدات امنیتی، از مشارکت در سایر وجوه و اضلاع امنیت غافل نبوده و نخواهیم بود.

وی اظهار داشت: خدمت به مردم و کمک به سازندگی و پیشرفت کشور را بالاترین مدال و افتخار و اعتبار برای خود می‌دانیم.

سردار پاکپور افزود: دشمن از رشد و پیشرفت و اقتدار و توانمندی این مردم عصبانی و ناراحت می‌شود؛ ما از مجاهدت و تلاش در جبهه خدمت به مردم و کمک به پیشرفت آنان عقب نخواهیم نشست و خشم و عصبانیت دشمن را از این رویکرد کاملاً درک می‌کنیم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تأکید کرد: دشمن از درخت تحریم و دشمنی جنایت‌آمیز خود علیه ملت ایران میوه‌ای جز شکست و ناکامی برداشت نخواهد کرد.

بنابراین گزارش، در این مراسم با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از مردم و مسئولان، یکصد واحد مسکونی و دو زمین تجهیز شده با کاربرد ورزشی که به همت قرارگاه منطقه‌ای مدینه منوره، قرارگاه محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه و مشارکت برخی دیگر از نهاد‌ها و ارگان‌های انقلابی ساخته شده است، تحویل سرپرستان خانوار‌های ایثارگر، شهدا، مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی و اقشار کمتربرخوردار در جزیره هرمز شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *