دعوت از ۱۸ وزنه‌بردار به اولین اردوی سال جدید تیم ملی

10:25 - 24 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۶۸۵
دعوت از ۱۸ وزنه‌بردار به اولین اردوی سال جدید تیم ملی
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری اسامی ۱۸ ورزشکار را برای حضور در اولین اردوی در سال جدید را اعلام کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری، نواب نصیرشلال، سرمربی تیم ملی وزنه برداری اسامی ۱۸ ورزشکار را برای حضور در اولین اردوی تیم ملی در سال جدید، اعلام کرد. این اردو که از ۷ فروردین ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد.

آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیاست که حضور در آن به عنوان یکی از سکو‌های کسب امتیاز المپیک، حایز اهمیت است.
 
۱۸ وزنه‌بردار مدعو، تا شروع مسابقات جینجو کره جنوبی در تاریخ ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، در اردو خواهند بود، اما اعزام بر اساس ارتقای آمادگی و ثبت بهترین رکورد‌ها انجام خواهد شد. 

علی داودی، آیت شریفی، علیرضا یوسفی، علی هاشمی، مهدی کرمی، امیر عزیزی، سهراب مرادی، رضا دهدار، رضا بیرالوند، کیانوش رستمی، ایوب موسوی، مصطفی جوادی، حسین سلطانی، حافظ قشقایی، علیرضا اسفندیاری، علیرضا معینی، مسعود ممیوند و پوریا اکبری، نفرات دعوت شده به اردو هستند.

نواب نصیرشلال در خصوص شرایط حضور در اردو اظهار داشت: وزنه برداران دعوت شده باید آمادگی قبول شرایط اردو و حفظ نظم و انضباط را داشته باشند. با وجود وقفه‌ای که به دلیل تغییر کادر فنی و انتخابات مجمع، در تشکیل اردو‌ها به وجود آمده، نفرات دعوت شده از افراد باتجربه و حرفه‌ای هستند و انتظار دارم با آمادگی مناسب در اردو حاضر شوند. 

دارنده مدال طلای المپیک ۲۰۱۲ لندن با تاکید بر انجام آزمایشات دوپینگ از ملی پوشان، درباره انتخاب افراد توضیح داد: وزنه برداری سال‌ها از شرایط مطلوب و پشتوانه سازی محروم بوده و تمام داشته ما در حال حاضر همین است. به عنوان عضو کمیته فنی از ابتدای سرپرستی سجاد انوشیروانی در جریان وضعیت تیم‌ها و وزنه‌برداران قرار داشتم و این ترکیب با نظر کادر فنی انتخاب شده است.

نصیرشلال درباره غیبت رسول معتمدی در این لیست نیز عنوان کرد: حضور رسول در اردو با توجه به آسیب دیدگی که داشت، منوط به نظر و مجوز پزشک متخصص وی است. 

با حکم سجاد انوشیروانی، رییس فدراسیون وزنه برداری، بهمن زارع و وحید ربیعی، نصیر شلال را در هدایت تیم ملی همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *