بازی جدید منافقین با کارت میرحسین موسوی

21:53 - 23 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۶۴۴
بازی جدید منافقین با کارت میرحسین موسوی
گروهک منافقین برای جا نماندن از رقابت منشوری با دیگر گروهک‌های ضدانقلاب در خارج از کشور، در حال تهیه یک منشور با واسطه گری اردشیر امیرارجمند است تا این منشور به نام میرحسین موسوی اعلام شود.

خبرگزاری میزان_ تسنیم نوشت: پس از شکست فتنه اغتشاشات پاییز گذشته، گروهک‌های دخیل در آن فتنه به راهبرد‌های جدیدی روی آورده‌اند.

آن‌ها با هدف بروز علایم حیات از خویش، استمرار دریافت کمک‌های مالی بیگانگان و امیدوار نگهداشتن برخی مرتبطین خود به اقداماتی همچون تشکیل ائتلاف‌های خیالی و تأسیس دولت‌های در سایه و... پرداختند که مضحک‌ترین آن‌ها -که کشمکش فرساینده‌ای بین‌شان ایجاد کرده- راهبرد تولید منشور‌های رنگارنگ است.

بر اساس اخبار موثق، پس از صدور منشور سخیف تیم مصی و پهلوی و کومله و شرکاء، گروهک تروریستی منافقین در رقابت با آن تیم، شروع به تدوین منشوری با مشارکت به اصطلاح چریک‌های فدایی خلق و مجموعه تجزیه طلبان قومی همچون حزب منحله دمکرات و خُبات و خلق عرب و پاک و... کرده است.

از سوی دیگر، جریان چپ مارکسیستی متشکل از به اصطلاح فداییان و اتحاد جمهوری خواهان و بخشی از جبهه ملی خارج از کشور، در هفته گذشته منشوری منتشر کردند.

علاوه بر اینها، گروهک تروریستی منافقین به اردشیر امیرارجمند عامل آن گروهک و مشاور ارشد یکی از سران فتنه ۸۸ ابلاغ کرده است برای تحت الشعاع قرار دادن منشور‌های پیش گفته به ویژه منشور «پهلوی، کومله و شرکاء»، منشور دیگری تدوین کند تا طبق روال گذشته به نام میرحسین موسوی منتشر شود.

بنا بر این گزارش، اردشیر امیرارجمند متن مورد نظر گروهک منافقین را در چارچوب ابلاغ شده تدوین و از طریق سرپل‌های داخلی (دختران موسوی) به اطلاع وی و نیز به آگاهی دو زندانی ضدامنیتی مستقر در زندان اوین رسانده تا از منشور حمایت کنند.

محتوای اصلی منشور القایی به میرحسین موسوی، تشدید خط عبور از قانون اساسی جمهوری اسلامی و گامی دیگر به سوی راهبرد براندازی است.

اردشیر برادر منصور امیرارجمند از سران گروهک تروریستی منافقین است؛ اردشیر در جریان فتنه ۸۸ بازداشت و زندانی شد، اما با استفاده از فرصت مرخصی توسط عوامل منافقین از کشور فراری شد و نهایتاً در پاریس به گروهک منافقین پیوست.

 

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *