صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی مشترک تشکیل می‌شود

14:58 - 23 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۶۰۵
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی مشترک تشکیل می‌شود
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: صنعت بیمه حمایت و استفاده از نوآوری در صنعت بیمه را برای شناسایی ایده‌ها و محصولات نوین و درنهایت ارائه خدمات ویژه بیمه‌ای به مردم آغاز کرده است.

خبرگزاری میزان _ مجید بهزادپور، رئیس کل بیمه مرکزی، در برنامه امضای موافقت‌نامه همکاری برای تاسیس و تشکیل صندوق سرمایه‌گذاری خصوصی ضمن ابراز خرسندی از امضای این موافقت‌نامه در راستای حفظ و افزایش منافع مردم گفت: صنعت بیمه حمایت و استفاده از نوآوری در صنعت بیمه را برای شناسایی ایده‌ها و محصولات نوین و درنهایت ارائه خدمات ویژه بیمه‌ای به مردم آغاز کرده است.

وی امضای این موافقت‌نامه را گامی نو در هدایت سرمایه گذاری‌های صنعت بیمه به سمت اقتصاد دانش‌بنیان دانست و افزود: پیرو تفاهم‌نامه‌ای که خرداد با معاونت علمی و فناوری امضا کردیم، امروز یک گام اجرایی با  امضای این موافقت‌نامه برای تاسیس صندوق مشترک با صندوق نوآوری ریاست جمهوری در راستای سرمایه‌گذاری در پوشش محصولات زیست فناوری و سلامت برداشته شد.

رئیس کل بیمه مرکزی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بخشی از پروژه‌ها از قبل آماده است، می‌توانیم به زودی وارد فاز عملیاتی شویم و از خروج ارز از کشور جلوگیری کنیم.

بهزادپور در بخش دیگری از سخنان خود از مردمی کردن صنعت بیمه خبر داد و گفت: با اجرای مصوبات این موافقت‌نامه می‌توانیم در سرمایه‌گذاری جهت رفع مشکلات مردم به خصوص در حوزه سلامت  کشور اثر گذار باشیم.

به گزارش شادا، این موافقت‌نامه میان مصطفی قانعی، رئیس ستاد توسعه زیست فناوری، مجید بهزادپور، رئیس کل بیمه مرکزی و علی وحدت، مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی به امضا رسید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *