رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اعلام آرای انضباطی بازیکنان خاطی استقلال و سپاهان/ دانشگر محروم شد

13:34 - 23 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۵۶۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
اعلام آرای انضباطی بازیکنان خاطی استقلال و سپاهان/ دانشگر محروم شد
کمیته انضباطی جدیدترین آرای منتشره را صادر کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدرسیون فوتبال، کمیته انضباطی جدیدترین آرای منتشره را صادر کرد.

*آرای انضباطی به شرح زیر است:

باتوجه به نشر اکاذیب از سوی مهدی قائدی بازیکن استقلال تهران از طریق مصاحبه بعد از بازی با نساجی مازندران و بیان مطالبی در خصوص داوری، وفق مقررات به پرداخت پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد (قابل تجدیدنظرخواهی)

محمد دانشگر بازیکن سپاهان اقدام به ارتکاب رفتار غیرورزشی در دیدار با آلومینیوم اراک کرده است که طبق مقررات وی به مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و دو جلسه محرومیت (که یک جلسه آن به مدت شش ماه تعلیق می‌شود) از همراهی تیم خود از کلیه مسابقات محکوم شد (محرومیت قابل اجرا و تجدیدنظرخواهی است)

امید نورافکن بازیکن تیم سپاهاهن به دلیل نشر اکاذیب از طریق مصاحبه با خبرگزاری‌ها پس از بازی مقابل پرسپولیس، طبق مقررات انضباطی به پرداخت پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد (رای قابل تجدیدنظرخواهی است)

محمد حسینی و مجتبی سرآسیایی، بازیکن و مربی تیم گل گهر به دلیل نشر اکاذیب و توهین آمیز و کذب علیه داور مسابقه که تخلفات انتسابی ایشان محرز و مسلم تشخیص داده شد.

 محمد حسینی به پرداخت پانصد میلیون ریال و مجتبی سرآسیایی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود که یک جلسه آن به مدت شش ماه تعلیق می‌شود و پرداخت ششصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. (رای صادره قابل اجرا و تجدیدنظرخواهی)

کیوان بابادی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با افترا و نشر اکاذیب نسبت به جامعه داوری در مصاحبه پس از بازی مقابل سایپا اقدام مرتکلب تخلف شده است که با توجه به دفاعیات وی در جلسه انضباطی، تخلف وی محرز تشخیص داده است و به سه ماه محرومیت از حضور در ورزشگاه فوتبال کشور و همراهی تیم خود و نیز پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. (رای صادره از جهت محرومیت قابل اجرا و تجدیدنظرخواهی)

ادسون تاوارس سرمربی تیم صنعت نفت آبادان به دلیل نشر اکاذیب علیه داور از طریق مصاحبه با خبرگزاری‌های رسمی پس از مسابقه مقابل تیم مس رفسنجان، به پرداخت مبلغ پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (قابل تجدیدنظرخواهی)

دیدار تیم‌های هوادار تهران و مس رفسنجان برگزار و از سوی میلاد فاندر، مدیر رسانه تیم هوادار تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال به مدت ۶ ماه محروم شد و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (رای در خصوص محرومیت قطعی و در خصوص جریمه نقدی قابل تجدید نظر است)

تیم هوادار تهران به دلیل داشتن ۷ بازیکن اخطاری باید ۲۸۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *