چطور چهارشنبه آخرسال نسوزیم؟

11:31 - 23 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۵۱۴
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
چطور چهارشنبه آخرسال نسوزیم؟
مراسم چهارشنبه سوری هر ساله با مخاطراتی همراه است به طوری که برخی افراد با آتش روشن کردن و پرتاب مواد محترقه، سعی در ایجاد به اصطلاح شادی و نشاط دارند؛ در حالی که این موضوع بار‌ها باعث سوختن و آسیب جدی به سلامت افراد مختلف و حتی بعضا جان باختن افراد شده است.

خبرگزاری میزان _ فارس نوشت: چهارشنبه آخر سال هرساله به عنوان یک روز پر حادثه و متلاطم بوده است؛ به طوری که در روز‌های منتهی به این روز نیز بر اساس یک سنت دیرپا برخی افراد با آتش روشن کردن و پرتاب مواد محترقه، سعی در ایجاد به اصطلاح شادی و نشاط دارند؛ در حالی که این موضوع بار‌ها باعث سوختن و آسیب جدی به سلامت افراد مختلف و حتی بعضا جان باختن افراد شده است.

کودکان، نوجوانان و جوانان گروه‌های سنی هستند که بیشترین درگیر شدگان حوادث چهارشنبه آخر سال هستند. سازمان اورژانس، آتش نشانی، جمعیت هلال احمر، پلیس و... از جمله دستگاه‌هایی هستند که در روز‌های منتهی به این روز در آماده باش کامل قرار دارند و تلاش می‌کنند از بروز حوادث احتمالی جلوگیری کرده و مصدومان احتمالی را به مراکز درمانی منتقل کنند.

برای اینکه با آگاهی کامل در این روز مراقب سلامتی خود باشیم در ادامه با برخی اصول و راهکار‌های لازم برای مواجه با حوادث احتمالی آشنا می‌شویم.  

چطور چهارشنبه آخرسال نسوزیم؟

چطور چهارشنبه آخرسال نسوزیم؟

چطور چهارشنبه آخرسال نسوزیم؟

چطور چهارشنبه آخرسال نسوزیم؟

انتهای پیام/
 

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

 

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *