آماده باش ۲۸۰ پایگاه اورژانس در تهران برای چهارشنبه آخر سال

10:09 - 23 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۴۸۱
آماده باش ۲۸۰ پایگاه اورژانس در تهران برای چهارشنبه آخر سال
رییس مرکز اورژانس تهران از آماده باش ۲۸۰ پایگاه اورژانس در شهر تهران برای چهارشنبه آخر سال خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری وزارت بهداشت، یحیی صالحی طبری گفت: شهر تهران ۲۲۸ پایگاه اورژانس و ۱۸۰ موتورلانس دارد که برای چهارشنبه آخر سال ۵۰ پایگاه به این مجموعه اضافه می‌شود و در مجموع ۲۸۰ پایگاه اورژانس در تهران آماده خدمت رسانی در چهارشنبه سوری خواهند بود.

وی افزود: متاسفانه چند سالی است که شادی‌های سنتی تبدیل به شادی‌های صنعتی شده و غم و اندوه زیادی برای خانواده‌های ایرانی به جا گذاشته است. خیلی‌ها با رسیدن چهارشنبه آخر سال یاد خاطرات بد، عضو آسیب دیده یا عضو از دست داده خود می‌افتند که غم به یاد ماندنی برای شان می‌شود.  

صالحی ادامه داد: در حالی که در ایام قدیم چهارشنبه سوری‌ها دورهمی‌هایی بود برای رفع کدورت‌های احتمالی، تا افراد بدون کینه و ناراحتی داشتن از کسی وارد سال جدید شوند.

رییس مرکز اورژانس تهران با بیان این که در زمان جنگ سنگرسازان بی سنگر داشتیم، اکنون نوروزبانان بی نوروز داریم. همکاران من در اورژانس سراسر کشور و سایر دستگاه‌های خدمت رسان مثل آتش نشانی ها، هلال احمر و نیروی‌های انتظامی همیشه در ایام تعطیلات آماده باش هستند تا مردم عزیز احساس امنیت، سلامت و آرامش کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *