پویش ملی کتابخوانی «راستینه» آغاز شد

۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۱:۴۸
کد خبر: ۴۷۰۳۴۶۹
دسته بندی‌: فرهنگی ، عمومی
پویش ملی کتابخوانی «راستینه» آغاز شد
جلد نخست از سلسله کتاب‌های پرسش و پاسخ‌های نوجوانانه با عنوان «راستینه» با بررسی شبهات پرتکرار اغتشاشات ۱۴۰۱ که توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شده است در قالب پویش مطالعاتی با جوایز میلیونی آغاز شد.

خبرگزاری میزان - کتاب «راستینه» پاسخ به شبهات پربسامد و پرتکرار اغتشاشات اخیر است که به زبانی ساده و روان متناسب با رده سنی نوجوان و جوان، به رشته تحریر در آمده است.

در مقدمه کتاب علت تدوین کتاب این‌طور ذکر شده که با توجه به حجم فعالیت رسانه‌های بیگانه در پائیز ۱۴۰۱، ایران درگیر یک جنگ رسانه‌ای تمام‌عیار شد. اصلی‌ترین مخاطب دروغ‌های رسانه‌ها نوجوانان بوده‌اند. اگرچه دشمنان اسلام و انقلاب در همراه کردن این نسل با اهداف خود ناکام ماندند؛ اما همچنان برخی از نوجوانان سؤالات و شبهات ذهنی متعددی دارند و باید پای صحبت این دانش‌آموزان نشست و به ابهامات ایشان پاسخ داد.

حجت‌الاسلام پناهیان در مراسم رونمایی از کتاب «راستینه» ضمن ابراز خرسندی از سؤالات و پاسخ‌های خوب کتاب گفت: کتاب هم نام خوبی دارد، هم با سلیقه چاپ شده و هم سؤال و جواب مناسبی در آن وجود دارد. مهم‌ترین اثر روانی این کتاب در جامعه این است که این سؤالات جواب دارد.

پویش ملی «راستینه» که از جوایز نقدی و غیرنقدی میلیونی برخوردار است، از تاریخ ۲۲ اسفند ماه آغاز و تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۲ ادامه دارد.

قطعاً در این ایام و با توجه به فرارسیدن عید نوروز این کتاب می‌تواند به عنوان «عیدانه کتاب» در سبد هدایای مجموعه‌ها و نهاد‌ها قرار بگیرد و به دست جوانان و نوجوانان ما برسد و مسیر انقلاب اسلامی را برای آن‌ها روشن‌تر و امیدبخش‌تر نماید.

این کتاب در ۱۵۵ صفحه در قطع پالتویی و به همت جمعی از طلاب و فضلای هیأت یامهدی (عج) تدوین و توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار نشر شده است.
علاقه‌مندان جهت مشاهده و تهیه این کتاب می‌توانند به کتاب‌فروشی‌های معتبرسراسر کشور مراجعه و یا از طریق سایت من و کتاب manvaketab.com و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را تهیه نمایند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *