تارتار: به بازیکنی که صورتش را جلوی توپ قرار دهد، افتخار می‌کنم/ کاملا بر نساجی مسلط بودیم

17:57 - 22 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۴۱۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
تارتار: به بازیکنی که صورتش را جلوی توپ قرار دهد، افتخار می‌کنم/ کاملا بر نساجی مسلط بودیم
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: با توجه به اینکه نساجی رو به بازی مستقیم آورده بود تحت فشار بودیم.

خبرگزاری میزان - مهدی تارتار، سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان در نشست خبری پایان بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل نساجی مازندران صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*خوشحالم که یک روز قبل از سالروز افتتاح کارخانه ذوب‌آهن توانستیم برنده شویم. از هواداران تیم‌مان تشکر می‌کنم که در زیر باران تیم ما را تشویق کردند. همچنین از بازیکنانم هم تشکر می‌کنم. به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم و در کنار زمین از آن‌ها انرژی می‌گیرم.

*درباره بازی باید بگویم که کاملاً بر بازی مسلط بودیم و در نیمه دوم هم همین روند را ادامه دادیم تا به گل رسیدیم و بعد از به ثمر رسیدن گل نیز بازی خوبی انجام دادیم و در اواخر بازی با توجه به اینکه نساجی رو به بازی مستقیم آورده بود تحت فشار بودیم، ولی بازی را کنترل کردیم و توانستیم در پایان سال سه امتیازی ارزشمند را کسب کنیم و جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم. از گروه داوری هم تشکر می‌کنم. داوران در نیمه اول اشتباهاتی داشتند، ولی در نیمه دوم فوق‌العاده قضاوت کردند و برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم.

*به داشتن چنین بازیکنانی افتخار می‌کنم؛ بازیکنانی که سر و صورتش را جلوی توپ قرار می‌دهد و جانانه می‌جنگند. آنقدر خوب تلاش می‌کنند که کنار زمین از آن‌ها انرژی می‌گیرم و به ما روی نیمکت هم روحیه می‌دهند.

*اگر صحنه‌ها کارشناسی شود قطعاً در صحنه‌های ۵۰-۵۰ هم داور به سود نساجی کار می‌کرد، به ویژه در نیمه اول. در نیمه دوم داور فوق‌العاده قضاوت کرد و فکر نمی‌کنم اشتباه تأثیرگذاری در بازی صورت گرفته باشدش. اتفاقی هم که در دقایق پایانی رخ داد و گل به ثمر رسید، هم خطا روی دروازه‌بان ما صورت گرفت و هم کمک پرچم زده بود. اگر آفساید هم نبوده باشد، ولی خطا محرز بود و دروازه‌بان ما تحت فشار حریف زمین خورد. من مشکل خاصی در داوری ندیدم و فکر نمی‌کنم داور در نتیجه بازی تأثیری داشت، انصافا حق ما امروز برد بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *