رشد ۲۰۰ درصدی سازمان صنایع دفاع نسبت به سال گذشته

15:09 - 22 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۳۷۹
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
رشد ۲۰۰ درصدی سازمان صنایع دفاع نسبت به سال گذشته
جانشین وزیر دفاع با حضور در جمع برگزیدگان سازمان صنایع دفاع گفت: این سازمان امسال رشد ۲۰۰ درصدی نسبت به سال قبل و رشد ۲.۵ برابری در زمینه صادرات نظامی و غیر نظامی داشته است.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار سید مهدی فرحی جانشین وزیر دفاع در مراسم تقدیر از برگزیدگان سال ۱۴۰۱ سازمان صنایع دفاع با بیان فضیلت‌های ماه شعبان طی سخنانی اظهار داشت: کمال در ادبیات انسانی و اسلامی انتها ندارد و انشالله در طلیعه آغاز سال نو شمسی و تقارن آن با ماه مبارک رمضان حال ما به بهترین حال معنوی و انسانی رقم بخورد.

جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با تشریح عملکرد بسیار مطلوب سازمان صنایع دفاع در سال ۱۴۰۱ گفت: این سازمان امسال رشد ۲۰۰ درصدی نسبت به سال قبل و رشد ۲.۵ برابری در صادرات داشته است.

سردار فرحی ادامه داد: این سازمان همچنین در عرصه تحقیقات امسال ۵۷ محصول را به ثمر رساند و پس از تولید، تحویل نیرو‌های مسلح داد و حتی بخشی از این محصولات را نیر صادر کرد که این مهم برای صنعت دفاعی کشور بسیار مسرت بخش است.

جانشین وزیر دفاع با بیان اینکه سازمان صنایع دفاع نقش موثری در اقتدار ملی و افتخار ملی ایفا کرده است افزود: این سازمان به لطف خداوند و تدابیر انجام گرفته در این مجموعه‌ی منحصر به فرد در حال پوست اندازی و عبور از تولید محصولات سنتی و ثبات قدم در طراحی و ساخت تسلیحات راهبردی، هوشمند و بسیار پیشرفته است.

سردار فرحی با بیان این که در پسِ این توفیقات، عقل‌های بزرگی به کار گرفته شده است تصریح کرد: حفظ و جذب نیروی انسانی کارامد، متعهد و متخصص به عنوان قلب تپنده‌ی سازمان از مهمترین موضوعاتی است که می‌بایست برای پیشبرد اهداف عالی سازمان همواره مد نظر مدیران مجموعه‌های نیرو‌های مسلح قرار گیرد.

وی با بیان اینکه سازمان صنایع دفاع در عرصه صادرات، تولید و تحقیقات و بومی سازی نمره‌ی بسیار مطلوبی در بین سازمان‌های وزارت دفاع داشته است خاطرنشان کرد: تولیدات و دستاورد‌های سازمان صنایع دفاع امید نیرو‌های مسلح را روشن نگه داشته است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *