آماده باش بیش از ۳ هزار آتش نشان در ۳۶۸ نقطه شهر تهران

۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳:۵۲
کد خبر: ۴۷۰۳۳۷۵
آماده باش بیش از ۳ هزار آتش نشان در ۳۶۸ نقطه شهر تهران
آتش نشانان در 368 نقطه شهر تهران با استفاده از 124 دستگاه خودروی عملیاتی سنگین، 163 دستگاه خودروی سبک، 32 موتورسیکلت و 49 گروه پیاده برای چهارشنبه آخر سال در آماده باش خواهند بود.

خبرگزاری میزان – جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: در آستانه آخرین چهارشنبه سال، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اقدامات ویژه‌ای را جهت خدمت رسانی به مردم در این رابطه اتخاذ و برنامه ریزی کرده است.

وی افزود: در کنار ۱۳۴ ایستگاه آتش نشانی که همواره در طول ایام سال در محل‌های خود مستقر و در حال آماده باش برای انجام خدمت رسانی به مردم هستند، آتش نشانان در ۳۶۸ نقطه با استفاده از ۱۲۴ دستگاه خودروی عملیاتی سنگین، ۱۶۳ دستگاه خودروی سبک، ۳۲ موتورسیکلت و ۴۹ گروه پیاده در خدمت رسانی به مردم آماده خواهند بود.  

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: در مجموع بیش از ۳ هزار آتش نشان، از ساعت ۱۷ عصر روز سه شنبه ۲۳ اسفند، در سطح معابر تهران در حالت آماده باش خواهند بود.

ملکی تاکید کرد: هدف ما جلوگیری از برپایی جشن توسط شهروندان نیست و مخالف هیچگونه شادی و خوشحالی شهروندان نیستیم، لذا برای کمک به حال شهروندان و امدادرسانی در زمان‎های وقوع حوادث احتمالی فعالیت می‌کنیم.

وی افزود: شهروندان به هیچ عنوان در زمان برگزاری مراسمات چهارشنبه آخر سال معابر اصلی و مورد تردد خودرو‌ها را مسدود نکنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *