میراسماعیلی: کار کردن با من سخت است/ بودجه جودو را به ۷ میلیارد تومان رساندم

۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲:۴۱
کد خبر: ۴۷۰۳۳۱۰
دسته بندی‌: ورزشی ، رزمی
میراسماعیلی: کار کردن با من سخت است/ بودجه جودو را به ۷ میلیارد تومان رساندم
رئیس فدراسیون جودو گفت: دیروز، سخت‌ترین روز زندگی من بود و خیلی‌ها تلاش کردند مشکل ایجاد کنند.

خبرگزاری میزان - آرش میراسماعیلی، رییس فدراسیون جودو امروز(دوشنبه) پس از انتخاب مجدد به‌عنوان رئیس فدراسیون جودو، صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*درهای فدراسیون به روی همه منتقدان باز است و‌ از آنان می‌خواهیم بیایند و کمک کنند. چهار سال سخت داشتیم‌ و حالا چهار سال دشوار دیگری داریم. هیچ‌ ارگان و شخصی از جودو تشکر نکرد. تشکر نکردند که پرچم آرمان کشور را بالا برده‌ایم‌ و تنها شخص اول مملکت و رهبر انقلاب اسلامی بودند که در سخنانشان‌ به این مساله تاکید کردند و خستگی از تن ما‌ خارج شد.

*دیروز، سخت ترین روز زندگی من بود و خیلی‌ها تلاش کردند مشکل ایجاد کنند. از آن‌ها می‌خواهم این مسائل را کنار بگذارند و به جمع ما بیایند تا همه برای جودو کار کنیم.

*از همه عزیزانی که کمک حال ما هستند‌ و شرایطی را در این مدت تحمل کرده‌اند، ممنون هستم. باید در چهار سال آینده تلاش بیشتری داشته باشیم. کار کردن‌ با من سخت است، اما همه باید برای جودو بجنگیم. این برای من افتخار است که بودجه جودو را از وزارت از چهار میلیارد به هفت میلیارد رساندم. البته این هم مبلغ کمی است.

*بازی‌های آسیایی را داریم و در این چهار‌ سال تعلیق خیلی کار کردیم. جنگ نابرابری‌ بود، اما تلاش خواهیم کرد. تیم زیر ۱۸ سال ما باید از فروردین ماه در چهار دوره لیگ قاره‌ای که مسابقات بسیار سختی است شرکت کند. این اقدامات در زمان تعلیق ارزشمند است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *