رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

مومنی‌مقدم: زمان کمی تا والیبال جوانان جهان داریم/ در تورنمنت بلغتان شرکت می‌کنیم

11:11 - 22 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۲۹۴
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
مومنی‌مقدم: زمان کمی تا والیبال جوانان جهان داریم/ در تورنمنت بلغتان شرکت می‌کنیم
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان گفت: می‌خواهیم با بهترین فرم در مسابقات شرکت کنیم و جزو تیم‌های خوب مسابقات باشیم.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۱ سال جهان ۲۰۲۳ از ۱۶ تا ۲۵ تیرماه سال آینده در شهر منامه کشور بحرین پیگیری می‌شود و تیم ملی جوانان ایران به عنوان قهرمان آسیا سهمیه حضور در این رقابت‌ها را دارد.

غلامرضا مومنی مقدم در خصوص آماده سازی تیم ملی جوانان ایران اظهار کرد: اردو‌ها از دهم فروردین آغاز می‌شود و تا ۱۶ تیر که شروع مسابقات قهرمانی جهان در کشور بحرین است، ادامه دارد. ۶ اردوی ۱۵ روزه خواهیم داشت و این اردو‌ها از دهم فرودین ماه با ۲۰ بازیکن آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: نسبت به دوره‌های قبل زمان کمتری در اختیار داریم. نهایت دو ماه و نیم می‌توانیم تمرین خوب داشته باشیم و قبل از شروع مسابقات یک تورنمنت در بلغارستان با حضور چهار تیم ایران، بلغارستان، آمریکا و برزیل برگزار می‌شود که تنها مسابقات تدارکاتی تیم ملی جوانان محسوب می‌شود. امیدواریم دستاوردی در این دیدار‌ها داشته باشیم، اما این مسابقات برای آماده‌سازی تیم کم است چرا که برای رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۲ بازی تدارکاتی داشتیم. البته امیدوارم در ایران بتوانیم مسابقاتی تدارکاتی با تیم ملی بزرگسالان داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران با تاکید بر این که هدفشان از حضور در مسابقات قهرمانی جهان حضور در جمع تیم‌های برتر است، گفت: می‌خواهیم با بهترین فرم در مسابقات شرکت کنیم و جزو تیم‌های خوب مسابقات باشیم. نگاهی به سکو‌های جهانی داریم که دور از دسترس نیست، اما کار دشواری است، چون تیم‌های خوبی، چون لهستان، بلغارستان، ایتالیا و برزیل در این مسابقات حضور دارند البته ما هم به توانایی بازیکنان اعتقاد داریم و در مسابقات جوانان آسیا کار گروهی خوبی داشتیم. امیدواریم در این مسابقات هم بتوانیم جزء تیم‌های برتر باشیم و پشتوانه سازی خوبی برای تیم ملی بزرگسالان شود.

وی افزود: ۴ بازیکن به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند در حالی که در ابتدای امسال هیچ کدام به تیم ب دعوت نشده بودند، عملکرد آن‌ها در مسابقات آسیایی جوانان و لیگ امسال تاثیرگذار بود و بازی آن‌ها دیده شد. با توجه به این که زمان کمی در اختیار داریم و لیگ امسال زودتر تمام شد، تمرینات آمادگی جسمانی آنلاین برای بازیکنان در نظر گرفتیم که از دهم اسفند تا دهم فروردین به صورت ۶ روز در هفته برگزار می‌شود تا اعضای تیم با آمادگی ۵۰ درصدی، فرم بدنی خوب و نداشتن آسیب وارد اردو شوند.

مومنی‌مقدم در پایان تصریح کرد: تصمیم داریم در مدت دو ماه و نیم تیم را به هماهنگی خوبی رسانده و عملکرد خوبی در مسابقات جهانی داشته باشیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *