تور جهانی تنیس کیش| پایان مرحله نخست با قهرمانی مجارستان

16:25 - 21 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۱۸۴
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
تور جهانی تنیس کیش| پایان مرحله نخست با قهرمانی مجارستان
عنوان قهرمانی بخش دونفره رقابت‌های تور جهانی تنیس به نمایندگان مجارستان رسید. 

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس، هفته نخست مسابقات ۱۵ هزار دلاری تور جهانی در زمین‌های تنیس المپیک کیش برگزار شد و تنیسور‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی در بخش انفرادی و فینال دونفره به مصاف هم رفتند.

در بخش دونفره این مسابقات، تیم‌های مجارستان و روسیه برای تصاحب عنوان قهرمانی رو در روی هم قرار گرفتند که نمایندگان مجارستان موفق سدند عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.

در فینال این مسابقات زوج ماداراس و ماتیاس فوله از مجارستان با نتیجه (۳-۶ و ۳-۶) مقابل تیم اگو آگافونو و ولادیسلاو ایوانوف از روسیه به برتری رسیدند تا عنوان قهرمانی این بخش را به نام خود ثبت کنند. 

همچنین در مرحله نخست بخش انفرادی، تومسکو از رومانی با نتیجه (۲-۶ و ۴-۶) ماداراس از مجارستان را برد و به عنوان اولین فینالیست معرفی شد. 

در دومین مسابقه این مرحله نیز هاضم نو از سوریه با نتیجه (ret ۳-۶، ۶-۳) ماکسن برویل از فرانسه را مغلوب کرد تا فینال هفته نخست بین نمایندگان رومانی و سوریه برگزار شود. 

 با انجام مراسم قرعه کشی، تنیسور‌ها حریفان خود را در جدول مقدماتی هفته دوم شناختند و با برگزاری ۳۲ بازی به مصاف یکدیگر می‌روند. 

این مسابقات پس از وقفه‌ای ۸ ساله به میزبانی کشورمان برگزار و تنیسور‌های حاضر از ۱۴ الی ۲۸ اسفند ماه برای کسب عناوین برتر با هم مسابقه می‌دهند.

در پایان این مسابقات به نفرات برتر مبلغ ۱۵ هزار دلار به عنوان جایزه نقدی اهدا می‌شود

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *