عطایی: پیش از لیگ ملت‌ها با صربستان بازی می‌کنیم/ لژیونر‌ها بعدا به اردو اضافه می‌شوند

14:17 - 21 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۱۳۹
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
عطایی: پیش از لیگ ملت‌ها با صربستان بازی می‌کنیم/ لژیونر‌ها بعدا به اردو اضافه می‌شوند
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: لژیونر‌ها و برخی از بازیکنان تیم شهداب پس از حضور در جامباشگاه‌های آسیا به اردو اضافه خواهند شد.

خبرگزاری میزان - تیم ملی والیبال ایران در سال سرنوشت ساز ۱۴۰۲ در چهار رویداد مهم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۳ در کشور‌های ژاپن، هلند، آمریکا و لهستان (۱۶ خرداد تا یکم مرداد) قهرمانی مردان آسیا در ایران (۲۷ مرداد تا ۴ شهریور)، بازی‌های آسیایی چین (۲۸ شهریور تا چهارم مهر)، انتخابی المپیک مردان در ژاپن، چین و برزیل (۸ تا ۱۶ مهر) شرکت می‌کند و بهروز عطایی برای آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در این چهار رویداد بین‌المللی ۳۱ والیبالیست کشور را به نخستین اردوی آماده‌سازی این تیم از تاریخ ۲۷ فروردین ماه فراخواند.

سرمربی تیم ملی در خصوص زمان آغاز تمرینات توضیح داد: اردو‌های تیم ملی را از ۲۷ فروردین ماه آغاز می‌کنیم و به غیر از لژیونر‌ها که پس از پایان بازی‌های باشگاهی به تیم ملی ملحق می‌شوند و برخی بازیکنان تیم شهداب که پس از حضور در مسابقات باشگاه‌های آسیا به جمع ما اضافه خواهند شد، باقی بازیکنان در اردوی نخست حضور دارند.

وی ادامه داد: سعی کردیم از تمام ظرفیت‌های والیبال به درستی استفاده کنیم، چرا که سال بسیار سختی پیش رو داریم و مهم است که بتوانیم با بهترین شرایط در بهترین وضعیت قرار بگیریم و بهترین عملکرد را در مسابقات پیش رو داشته باشیم تا با نتیجه قابل قبول این رقابت‌ها و سال سخت را به پایان برسانیم.

عطایی درباره برنامه تیم ملی برای حضور در لیگ ملت‌ها توضیح داد: طبق مذاکرات انجام شده، تیم صربستان پیش از شروع مسابقات لیگ ملت‌ها به ایران می‌آید که چند دیدار تدارکاتی با تیم ملی کشورمان داشته باشد و پس از آن برای حضور در مسابقات لیگ ملت‌ها عازم ژاپن می‌شویم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *