صعود جایگاه پاراتکواندوکاران در رنکینگ ماه مارس

11:23 - 21 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۰۷۶
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
صعود جایگاه پاراتکواندوکاران در رنکینگ ماه مارس
در جدیدترین رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی تکواندو، جایگاه پاراتکواندوکاران کشورمان با صعود همراه شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بر اساس اعلام سایت فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه مارس ۲۰۲۳ اعلام شد که جایگاه پاراتکواندوکاران در ۲ گروه بانوان و آقایان با تغییراتی همراه شد.

"مریم عبدالله پور" در وزن ۴۷- کیلوگرم (K۴۴) با ۲۱۹.۹۶ امتیاز رده چهارم را به خود اختصاص داده است؛ این در حالی است که عبدالله پور، «ایساکووا» نفر اول رنکینگ وزن خود را ۴ بار در رویداد‌های بین المللی مغلوب کرده است. "مهدیه سادات حسینی" دیگر نماینده ایران در این وزن نیز با ۷.۲۰ در رده بیست و هفتم قرار گرفته است. 

"فاطمه دودانگه" در وزن ۵۲- کیلوگرم (K۴۴)، با ۵۰ امتیاز در رده دهم ایستاد؛ "سحر قنبری" نیز با کسب ۱۷.۲۸ امتیاز در جایگاه ۱۴ جدول قرار دارد. 

در وزن ۵۷- کیلوگرم (K۴۴)، "روزا ابراهیمی" با کسب ۴۲.۰۰ امتیاز و یک پله صعود در جایگاه هفتم این وزن قرار گرفت.

 "رایحه شهاب" در وزن ۶۵- کیلوگرم (K۴۴) با ۷۱.۶۰ امتیاز و با یک رده صعود در رده هشتم قرار گرفته؛ رومینا چمسورکی با کسب ۴۲ امتیاز و با ۲ پله صعود در رده نهم ایستاده است و در همین وزن "لیلا میرزایی" نیز با کسب ۷.۲۰ امتیاز در جایگاه هجدهم جای گرفت.

در کلاس K۴۱، مهتاب نبوی تنها نماینده ایران در این کلاس نیز با ۲۲.۵۰ امتیاز در وزن ۵۷- کیلوگرم به عنوان تنها عضو در جایگاه اول جای گرفته است.

در گروه آقایان، "سعید صادقیان‌پور" در وزن ۶۳- کیلوگرم (K۴۴) با ۱۸۸.۷۸ امتیاز همچنان رده چهارم و "سجاد جوانبخت" در این وزن و کلاس ۴۴ با ۲۴.۶۶ امتیاز رده بیستم را به خود اخصاص داده اند. 

"مهدی پوررهنما" در وزن ۷۰- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۲۱۷.۵۰ امتیاز همچنان در رده چهارم جدول قرار دارد و "امیرمحمد حقیقت شناس" دیگر نماینده این وزن با ۱۹.۴۴ امتیاز و در رده سی و دوم ایستاد که با توجه به کسب مدال در رقابت‌های بین المللی ترکیه نسبت به رنکینگ ماه گذشته با جهش خوبی همراه شد.

"علیرضا بخت " پاراتکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم (۴۴K) با ۲۵۵.۸۸ امتیاز و یک پله صعود نسبت به ماه گذشته در رده دوم جدول رده بندی جای گرفته است.

"حامد حق‌شناس" نیز در وزن ۸۰+ کیلوگرم با ۲۷۰.۵۰ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *