رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تمدید مهلت ثبت‌نام فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو

10:45 - 21 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۳۰۶۵
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
تمدید مهلت ثبت‌نام فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو
گروه صنعتی ایران‌خودرو زمان تعیین برندگان طرح فروش فوق‌العاده را از ساعت ۱۱ به ساعت ۱۷ امروز موکول و مهلت نام‌نویسی را تا ساعت ۱۳ تمدید کرد.

خبرگزاری میزان _ با توجه به تاخیر در ارسال افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی متقاضیان شرکت در طرح فروش فوق‌العاده برخی از متقاضیان توسط بانک‌های عامل و یا ارسال اطلاعات ناقص، گروه صنعتی ایران‌خودرو به منظور ایجاد شرایط برابر برای تمامی متقاضیان، زمان تعیین برندگان در این طرح را به ساعت ۱۷ امروز (۲۱ اسفند) موکول کرد تا مشتریانی که در روز گذشته نسبت به افتتاح و یا تکمیل موجودی حساب وکالتی اقدام کرده‌اند، فرصت کافی برای ثبت‌نام داشته باشند.

زمان افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی تمدید نشده و صرفا متقاضیانی که تا ساعت ۱۴ روز شنبه (۲۰ اسفند) به افتتاح حساب اقدام کرده‌اند، امکان نام‌نویسی خواهند داشت.

به گزارش ایکوپرس، مراسم تعیین برندگان به صورت مستقیم از طریق پایگاه اینترنتی ایران‌خودرو به نشانی ikco.ir و صفحه رسمی این شرکت در آپارات به نشانی ikco_ir به صورت مستقیم پخش خواهد شد.  

تاکنون نزدیک به ۲ میلیون نفر نسبت به نام‌نویسی اقدام کرده‌اند و سایر متقاضیان نیز تا ساعت ۱۳ امروز مهلت دارند تا نسبت به ثبت‌نام اولیه در سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *