واکنش سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان به عدم صعود به جام جهانی

16:06 - 20 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۹۵۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
واکنش سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان به عدم صعود به جام جهانی
سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان گفت: چیزی که از بازیکنانم خواستم را انجام ندادند و حریف در جنگ‌های تن به تن موفق‌تر بود و کار تیمی بهتری را انجام داد.

خبرگزاری میزان - صمد مرفاوی پس از شکست مقابل عراق و عدم صعود به جام جهانی جوانان اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*بازی حساسی را مقابل عراق داشتیم چرا که هم برای ما مهم بود و هم برای عراق، اما آن چیزی که از بازیکنانم خواستند انجام ندادند و حریف در جنگ‌های تن به تن موفق‌تر بود و کار تیمی بهتری را انجام دادند.

*بازیکنان تیم ملی ایران شرایط فنی که باید می‌داشتند را نداشتند و تقریباً در درگیری‌های فردی ناتوان بودند و عراقی‌ها توپ را از بازیکنان ما می‌گرفتند. عراق موقعیت آنچنانی نداشت و تنها از یک موقعیت خوب به نحو احسن استفاده کرد و به گل رسید. من به تیم عراق بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.

*ابتدای صحبت‌هایم هم گفتم که عراق از تک موقعیت خود استفاده کرد و با توجه به بی‌دقتی و عدم تمرکز بازیکنان ما توانستند با یک شوت در محوطه جریمه به گل برسند. ما در دقیقه بدی از بازی گل را دریافت کردیم و عملاً نفراتی که به تیم اضافه کردیم نتوانستند به ما کمک کنند. 

*امروز بازی، بازی حساسی بود و هر دو تیم تلاش می‌کردند که بتوانند به جام جهانی صعود کنند و زمانی که شرایط اینچنین می‌شود بازی کم موقعیت می‌شود و دو تیم با احتیاط کار می‌کنند و بازی درگیرانه‌ای را دنبال می‌کنند. در بازی امروز هم درگیری‌های فردی بازیکنان باعث شد که موقعیت‌های خوبی را در این بازی نداشته باشیم. یکی از راه‌های رسیدن به گل در این بازی شوت زدن بود که عراقی‌ها از همین موقعیت استفاد کردند و با شوت در محوطه جریمه دروازه ما را باز کردند و به گل رسیدند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *