ویرا: دیاباته به بازی با سپاهان می‌رسد/ از انتقادات به امیری شوکه شدم

15:15 - 19 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۷۳۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
ویرا: دیاباته به بازی با سپاهان می‌رسد/ از انتقادات به امیری شوکه شدم
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: درخشش محمد عمری نه تنها برای پرسپولیس بلکه برای فوتبال ایران خوب است.

خبرگزاری میزان - اوسمار ویرا، مربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل سپاهان اصفهان صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*از آنجایی که همیشه در مصاحبه‌ها گفتم، این لیگ همه بازی‌هایش دشوار است. البته ما می‌دانیم برای قهرمانی این بازی شاید برای ما خیلی مهم باشد. در پنج روز گذشته حتی یک روز هم تعطیل نبودیم. به تنها چیزی که فکر میکردیم پیشرفت و رسیدن به اهدافتان بود.

*در مورد سرماخوردگی بازیکنان پرسپولیس؟ این موضوع طبیعی است و ربطی ندارد کجای دنیا باشید. وقتی فصل تغییر می‌کند این اتفاقات رخ می‌دهد. ما مجموعه کامل از بازیکنان داریم و به همه بازیکنان اعتماد داریم.

*بازی فردا چهارمین باری است که با سپاهان بازی می‌کنیم. قاعدتاً بازیکنان همدیگر را می‌شناسند و کادرفنی دو تیم هم با یکدیگر آشنا هستند.

*درباره انتقاد یکی از پیشکسوتان به وحید امیری؟ من سورپرایز شدم وقتی شنیدم که چه اتفاقی در مورد او رخ داده است. او وقتی مصدوم بود و می‌خواست برگردد، تلاشش را دیدم و کنار او بودم. او بازیکن تیم‌ملی است. او به بازیکنان جوان اهمیت می‌دهد و هوای همه را دارد. از نظر من او در همه بازی‌ها فوق‌العاده بوده است.

*شیخ دیاباته این هفته که شروع کردیم با تیم تمرین کرد و فردا می‌توانیم او را روی نیمکت داشته باشیم. این فصل بیشتر با دو مهاجم بازی کردیم و این برای ما مهم است که فردا با چه تعداد بازیکن در محوطه جریمه سپاهان باشیم و باید سعی کنیم پرتعداد باشیم. مهم نیست یک مهاجم نوک داشته باشیم یا دو تا.  

*شرایط هر بازی متفاوت است و برای بازی فردا نمی‌توانیم به بازی دیروز فکر کنیم. ما در وقت اضافه به تراکتور گل زدیم و همچنین در وقت اضافه به سپاهان گل زدیم و این اعتماد به نفس خوبی به ما داد و شرایط جسمانی خوب ما را هم نشان داد.

*مشکلاتی داریم، اما تا فردا صبر خواهیم کرد. شرایط سرما خوردگی ممکن است خوب شویم. بایت تا فردا صبر کنیم ببینیم چه خواهد شد.

*بسیار خوشحالم که می‌بینم عمری چطور پیشرفت می‌کند در این لیگ. او بازیکن جوان است و این تنها برای پرسپولیس خوب نیست و برای فوتبال ایران خوب است که چنین بازیکنانی دارد. عمری خیلی خوب با شرایط وفق پیدا می‌کند و این که راست و چپ یا نوک بازی کند. خیلی خوب میتواند دریبل بزند و فینیشینگ خوبی دارد و بازیکن مهمی برای ماست.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *