ربیعی: برای مقابله با سبک بازی تراکتور آماده‌ایم/ اسم بازیکن مصدوم‌مان را نمی‌گویم

14:53 - 19 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۷۳۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
ربیعی: برای مقابله با سبک بازی تراکتور آماده‌ایم/ اسم بازیکن مصدوم‌مان را نمی‌گویم
سرمربی تیم مس رفسنجان گفت: وقفه‌های متعدد در فصل جاری لیگ برتر فوتبال، تیم‌ها را متزلزل کرد.

خبرگزاری میزان - محمد ربیعی، سرمربی تیم مس رفسنجان در نشست خبری پیش از بازی هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال مقابل تراکتور صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*فکر می‌کنم دو تیم در مدار تاکتیک بازی می‌کنند و نوسانات کمی داشته‌اند که بار فنی بازی فردا را بیشتر خواهد کرد. مشکلات مختلفی را در طول فصل داشته‌ایم و در تلاشیم که این مشکلات را بر طرف کنیم. مطمئنم هر دو تیم برنامه‌های خاصی برای بازی فردا خواهند داشت.

*منشا سال پر فراز و نشیبی داشته، اما نمی‌توانم مسائل محرمانه مثل ترکیبمان را مطرح کنم. بازیکنانم را بر اساس سه شاخص در ترکیب قرار می‌دهم؛ استراتژی خودم، عملکرد در تمرین و بازی و همینطور نظم. نکته مهم برای من نظم تیمی است که تا حدود زیادی این موضوع در تیم مس رفسنجان بر آورده شده است.

*اصالتا ترک زبان هستم و برای خطه آذربایجان احترام خاصی قائلم. به خصوص به تیم تراکتور و همچنین زنوزی و کادر فنی تراکتور، به خاطر داشتن این تیم هجومی تبریک می‌گویم، ولی بدانید که ما برای مقابله با سبک بازی این تیم آماده هستیم. بازی‌های تراکتور و مس رفسنجان همواره جذاب و تماشایی بوده‌اند و همین مساله باعث شده است که انتظار بازی تماشایی را از دیدار فردا داشته باشیم.

*وقفه‌های متعدد در فصل جاری تیم‌ها را متزلزل کرد. سال جام جهانی بوده و تمام باشگاه‌ها این اتفاق را تجربه کرده‌اند. در سال‌های آینده هم مطمئنا این اتفاق خواهد افتاد، اما تیم‌ها باید مطابق این وقفه‌ها برنامه ریزی کنند. بی‌صبرانه برای دیدن پرشور‌های تراکتور لحظه‌شماری می‌کنیم و خوشحالیم. احترام خاصی بین من و این هواداران وجود دارد.

*حامد لک در بازی فردا محروم است و یک بازیکن مصدوم هم داریم که اسمش را عنوان نمی‌کنم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *