اطلاعیه جدید ایران‌خودرو برای فروش فوق‌العاده

12:34 - 19 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۷۰۸
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
اطلاعیه جدید ایران‌خودرو برای فروش فوق‌العاده
گروه صنعتی ایران‌خودرو در پی نگرانی‌های ایجاد شده در میان متقاضیان ثبت‌نام در طرح فروش فوق‌العاده، در اطلاعیه‌ای بر ایجاد امکان ثبت‌نام برای تمام متقاضیان تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۰ اسفند تاکید کرد.

خبرگزاری میزان _  به گزارش گروه صنعتی ایران‌خودرو، در پی ایجاد نگرانی ایجاد شده میان متقاضیان شرکت در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو، با توجه به هم‌زمانی ثبت‌نام با تعطیلات ایام مبارک نیمه شعبان، این شرکت در تلاش است در صورت همکاری بانک‌های عامل افتتاح حساب وکالتی، طی امروز جمعه نیز تاییدیه افتتاح و تکمیل موجودی حساب‌های وکالتی را از سوی بانک‌های عامل دریافت کند تا شرایط ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی محصولات این شرکت در زمان کوتاه‌تری فراهم شود.

با توجه به ثبت‌نام نزدیک به یک میلیون نفر از زمان آغاز طرح در روز چهارشنبه، هیچ‌گونه مشکلی در سایت فروش وجود نداشته و افراد دارای حساب وکالتی با موجودی مورد نظر طبق بخش‌نامه، در حال ثبت‌نام اولیه در طرح فروش فوق‌العاده هستند.

این اطلاعیه ضمن دادن اطمینان خاطر به تمام مشتریان بابت ایجاد شرایط ثبت‌نام تا موعد تعیین‌شده می‌افزاید، در صورت نیاز نسبت به تمدید زمان ثبت‌نام نیز اقدام خواهد شد، لذا متقاضیان عجله و نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

 تقدم و تاخر در ثبت‌نام تاثیری در شانس برنده شدن ندارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *