عنایتی: از مربی خارجی چیزی جز ضرر ندیدیم/ با خصومت شخصی به زمین چاقو پرتاب کردند

12:24 - 19 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۷۰۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
عنایتی: از مربی خارجی چیزی جز ضرر ندیدیم/ با خصومت شخصی به زمین چاقو پرتاب کردند
سرمربی سابق تیم نفت مسجد سلیمان گفت: بعد از بازی با استقلال به نشست خبری رفتم و هنگامی که برگشتم، یکی از لیدر‌ها به رختکن رفته بود.

خبرگزاری میزان - رضا عنایتی، سرمربی پیشین تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با حضور در برنامه تلویزیونی ورزشگاه درباره جدایی از این تیم صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

**تجربه نشان داده تغییرات به نفع یک تیم نیست و به ندرت باعث می‌شود بحران‌ها پشت سر گذاشته شوند. تیم‌های نفتی با اینکه زیرمجموعه وزارت نفت هستند، زیرساخت‌های بسیار ضعیفی دارند و از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستند. تیمی که نام نفت روی آن است، نباید مشکل مالی داشته باشد و نمی‌دانم برای حل این مشکل باید چه کرد.

مذاکره ما با دوستان بیشتر از یک ماه طول کشید و من می‌دانستم شرایط بسیار دشواری خواهد بود. مطابق آنالیزی که داشتم، می‌شد کار‌هایی برای تیم انجام داد. با این حال وقفه ایجاد شده به‌خاطر جام جهانی ۲۰۲۲ و دو بازی حساس برابر ملوان و مس کرمان را از دست دادیم. مدیرعامل باشگاه تلاش زیادی می‌کند، اما به تنهایی نمی‌توان مشکلات تیم بزرگ نفت را برطرف کرد.

*سال‌های سال است که این موارد تکرار می‌شود و نمی‌دانم دوستان چرا جلوی این مشکلات را نمی‌گیرند. بعد از بازی با استقلال به نشست خبری رفتم و هنگامی که برگشتم، انگار یکی از لیدر‌ها به رختکن رفته بود. روحم از این ماجرا خبر نداشت و وقتی خبرنگاران از من سؤال کردند، گفتم چنین مسئله‌ای نبوده است. هشدار دادم اگر دوباره چنین اتفاقی تکرار شود، روی دیگر مرا می‌بینید. اگر کسی وارد رختکن شود، به حریم خصوصی شما ورود کرده است. کانون هواداران ما فوق‌العاده فعال بودند و اتفاقات بازی با نساجی برای همین دو، سه نفر (لیدرها) بودند.

*با برتری ۲ بر صفر به رختکن رفتیم و هنگامی که همه خوشحال هستند، کسی باید خصومت شخصی داشته باشد که چاقو پرتاب کند. به‌خاطر دو یا سه نفر، اتفاقاتی افتاد که نباید می‌افتاد. نهاد‌های نظارتی و انتظامی باید ورود کنند و ما اخبار وحشتناکی می‌شنویم. جایگاه دو سه نفر به هم ریخته است و امیدوارم جلوی آن‌ها گرفته شود.

*از مربیان خارجی برای تیم ملی جز ضرر ندیدیم. وقتی کی‌روش سرمربی تیم ملی بود، به تاج گفتم پس از او چه اتفاقی برای تیم ملی می‌افتد؟ آیا دو دستیار کنار کی‌روش گذاشتید که پرورش بدهید؟ او نمی‌تواند بگوید دستیار ایرانی نمی‌خواهم. شرایط کشور به‌گونه‌ای است که با مربی خارجی دچار چالش می‌شویم و یک مربی ایرانی کمک بیشتری به ما خواهد کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *