قیمت گوشت نزولی می‌شود

11:21 - 18 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۵۸۷
دسته بندی: فضای مجازی ، عمومی
قیمت گوشت نزولی می‌شود
رئیس انجمن تامین کنندگان فرآورده‌های خام دامی با بیان اینکه قیمت گوشت نزولی می‌شود گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده از ابتدای هفته آینده گوشت با کیفیت تازه از کشور‌های رومانی و استرالیا در حجم مطلوب وارد کشور می‌شود.

خبرگزاری میزان _ ایرنا نوشت: فرهاد آگاهی در رابطه با وضعیت واردات گوشت گفت: در پی توافقات انجام شده با وزارت جهاد کشاورزی، واردکنندگان با سابقه و خوشنام برای حل مشکل گرانی گوشت و کمک به تنظیم بازار، علاوه بر واردات گوشت از مبادی روسیه، قزاقستان و مغولستان، اقدام به واردات گوشت با کیفیت تازه از کشور‌های رومانی و استرالیا به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشت گوسفندی کرده اند.

رییس انجمن تامین کنندگان فرآورده‌های خام دامی اظهار کرد: تاکنون به رغم تمام مساعدت ها، رفع موانع و تسهیل فرآیند‌ها توسط معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی، تامین ارز برای واردات گوشت به کندی صورت می‌گیرد، اما محموله‌های گوشت با کیفیت از طریق هواپیما و تریلی‌های مجهز یخچال دار به صورت متعدد و برنامه ریزی شده از ابتدای این هفته وارد کشور شده و به سرعت در بازار توزیع می‌شود.

وی در خصوص میزان واردات گوشت قرمز تصریح کرد: واردات گوشت قرمز تا سه ماه آینده و تا زمانی که قیمت این محصول به تعادل رسیده و منطقی شود ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *