حضور هیئت مدیره باشگاه در تمرین امروز پرسپولیس

17:47 - 17 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۵۲۴
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
حضور هیئت مدیره باشگاه در تمرین امروز پرسپولیس
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه امروز در تمرین پرسپولیس حاضر شده و با کادر فنی و بازیکنان تیم دیدار کردند.

خبرگزاری میزان - به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در تمرین امروز پرسپولیس که از ساعت ۱۳:۴۵ در ورزشگاه کاظمی آغاز شد مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره با اعضای تیم دیدار و گفتگو داشتند.

پیش از شروع تمرین، رضا درویش به همراه حسین شهریاری، محمد دلبری، مجید پوراحمدی و حسین خبیری، اعضای هیئت مدیره باشگاه در نشستی کوتاه با اعضای تیم شرکت کردند. در این نشست صمیمانه، هیئت مدیره از تلاش‌ها و زحمات کادر فنی و بازیکنان تیم تقدیر کردند و برای آن‌ها در ادامه فصل آرزوی موفقیت کردند. همچنین در این جلسه چند تن از بازیکنان تیم دغدغه‌ها و مشکلات خود را با مدیران باشگاه در میان گذاشتند و هیئت مدیره نیز اعلام کرد با تمام توان در راه رفع مشکلات باشگاه و دغدغه‌های اعضای تیم تلاش خواهند کرد تا به یاری خدا بتوان در پایان فصل بهترین نتایج را به هواداران هدیه کرد. 

در تمرین امروز پرسپولیس که ۸۰ دقیقه به طول انجامید، بازیکنان بعد از کار‌های بدنی و کششی، به حفظ توپ در بخش کوچکی از زمین پرداختند و بعد از شوتزنی به سمت دروازه، فوتبال درون تیمی هم با تذکراتی که گل‌محمدی به بازیکنان می‌داد انجام شد. 

در تمرین امروز که زیر بارش باران انجام شد، سعید صادقی همچنان زیر نظر کادر پزشکی بود و سایر بازیکنان در اختیار کادر فنی بودند و تمرین کردند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *