رئیس کل دادگستری استان کردستان خبر داد:

دستگیری ۳ نفر از شایعه پراکنان در خصوص بدحالی دانش آموزان در سنندج

11:38 - 17 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۴۸۵
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
دستگیری ۳ نفر از شایعه پراکنان در خصوص بدحالی دانش آموزان در سنندج
رئیس کل دادگستری استان کردستان از اختصاص شعب ویژه در دادگستری استان کردستان برای افرادی که اقدام به شایعه سازی و دروغ پراکنی در خصوص بدحالی دانش آموزان در مدارس می‌کنند، خبر داد.

خبرگزاری میزان - در پی شایعات بوجود آمده در چند روز اخیر در خصوص بدحالی دانش آموزان در مدارس، حجت الاسلام والمسلمین حسینی رئیس کل دادگستری استان کردستان ضمن دستور پیگیری قاطع این مسئله در استان کردستان، از اختصاص شعب ویژه رسیدگی به این موضوع در شعب بازپرسی دادسرای مرکز استان و شهرستان‌ها خبر داد. 

رئیس کل دادگستری استان کردستان بیان داشت: به دستور دادستان مرکز استان، کمیته‌ای شامل پلیس اطلاعات و اداره اطلاعات استان تشکیل شده که مسئول رصد و شناسایی افراد و عواملی هستند که اقدام به شایعه سازی و دروغ پراکنی می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی تاکید کرد: خوشبختانه تاکنون در این خصوص ۵ نفر از لیدر‌ها و سرشبکه‌های این موضوع شناسایی شده و ۳ نفر از این افراد دستگیر و روانه زندان شده اند و همچنین دستور تعقیب قضایی و دستگیری بیش از ۱۰ نفر دیگر صادر شده است. 

رئیس کل دادگستری استان کردستان ضمن هشدار جدی به افرادی که قصد تشویش اذهان عمومی و بازی با افکار عمومی را دارند، افزود: دستگاه قضایی با افرادی که در این جهت اقدام به شایعه پراکنی می‌کنند، به هیچ وجه اغماض و مماشات نخواهد داشت و قاطعانه با این دسته از افراد برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *