تکذیب مرگ دانش‌آموز دیواندره‌ای بر اثر بدحالی

23:36 - 16 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۴۵۰
تکذیب مرگ دانش‌آموز دیواندره‌ای بر اثر بدحالی
آموزش و پرورش کردستان، مرگ دانش آموز دیواندره‌ای بر اثر بدحالی را تکذیب و اعلام کرد: اسرا عباس نژاد در منزل خود و در صحت و سلامت کامل قرار دارد.

خبرگزاری میزان – طبق اعلام اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، پیرو انتشار اخبار ضد و نقیض در برخی رسانه‌های معاند مبنی بر فوت و یا وخامت حال اسرا عباس نژاد دانش آموز دبیرستان پروین اعتصامی دیواندره بر اثر بدحالی؛ به اطلاع می‌رساند این اخبار از اساس دروغ بوده است.

براساس این گزارش، این اخبار با هدف شایعه پراکنی در جامعه، برهم زدن آرامش و ایجاد دلهره و اضطراب توسط بعضی از کانال‌های بی اعتبار منتشر شده است و این دانش آموز در منزل خود و در صحت و سلامت کامل قرار دارد.

همچنین لازم به ذکر است در روز‌های اخیر در دبیرستان دخترانه پروین اعتصامی شهر دیواندره، پس از ابراز ناراحتی چند نفر از دانش آموزان، تیم فوریت‌های پزشکی در مدرسه حاضر شده و این دانش آموزان برای بررسی‌های بیشتر به بیمارستان منتقل شدند.

با اعلام سرپرست آموزش و پرورش شهرستان دیواندره، حال عمومی همه دانش آموزان مساعد بوده و اکثر آن‌ها همان روز از بیمارستان مرخص شدند و بر اساس نظر پزشک، این ناراحتی‌ها بیشتر بر اثر تپش قلب ناشی از استرس و تحت تاثیر روانی جریان‌های اخیر ایجاد شده بود.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۸۵ کیلومتر شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.

انتهای پیام/

 


برچسب ها: دانش آموزان

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *