رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

همدانی: ساپینتو به خوبی تفکراتش را در استقلال پیاده کرده/ حس جنگجویی خوبی در این تیم وجود دارد

13:41 - 16 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۳۴۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
همدانی: ساپینتو به خوبی تفکراتش را در استقلال پیاده کرده/ حس جنگجویی خوبی در این تیم وجود دارد
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: حس جنگجویی خوبی در این تیم وجود دارد و بازیکنان تا دقیقه ۹۰ می‌جنگند.

خبرگزاری میزان - ستار همدانی پس از مراسم قرعه کشی جام حذفی اظهاراتی داشت که گزیده‌ای از آن را در زیر می‌خوانید:

*به همه تیم‌هایی که در این مرحله هستند تبریک می‌گویم. حتما لایق بودند که به اینجا رسیدند. امیدوارم برای همه تیم‌ها اتفاقات خوبی بیفتد. تیم‌های لیگ یکی در جام حذفی فرصت دارند خودشان را نشان بدهند. به عنوان یک هوادار فوتبال خواستم به آن‌ها روحیه و انگیزه بدهم، چون این جام واقعا جام پدیده‌هاست.

*استقلال برد ارزشمند مقابل تیم مقابل گل گهر داشت، هم اکنون وضعیت مناسبی دارد و در کورس قهرمانی است. تیم منسجمی است. اگر ساپینتو کمی با دقت و با کنترل بیشتری تیمش را هدایت کند مطمئنا می‌تواند به قهرمانی دست پیدا کند. این تیم نیاز به تمرکز بیشتری دارد. خداراشکر حس جنگجویی خوبی در این تیم وجود دارد و تا دقیقه ۹۰ می‌جنگند. این‌ها نشان می‌دهد ساپینتو توانسته تفکراتش را در تیم پیاده کند. امیدوارم امسال قهرمانی تکرار و دل میلیون‌ها هوادار شاد شود. 

*متاسفانه در بحث برنامه ریزی همیشه زمان‌ زیادی را از دست می‌دهیم. خیلی دیر شده، در جام جهانی خیلی از تیم‌ها مانند اسپانیا، آلمان و برزیل تعیین تکلیف و سریعا اقدام کردند. چون برنامه محور هستند، ولی ما چون برنامه نداریم با اما و اگر‌ها تکیه می‌کنیم و وقتی زمان را از دست دادیم به سراغ مربی می‌رویم که با فوتبال ما آشنا است. با این جمله شدیدا مخالف هستم، چون عدم برنامه ریزی مدیران را می‌رساند. الان فرصتی نیست. قطعا باید از مربی داخلی استفاده کنیم. نمی‌گویم مربیان داخلی ما خوب نیستند. مربیانی هستند که در گذشته هم نشان دادند قابلیت و لیاقتش را دارند، اما اگر قرار است بر اساس تفکرات، سیاست‌ها و برنامه تجاری فوتبال‌مان بتوانیم یک نفر را بیاوریم و رهبری این تیم را به دست او بسپاریم، باید با مطالعه باشد.

*لیست پاداش به افراد مختلف در فدراسیون فوتبال، بر اساس شیوه و مدل مدیریتی است که وجود دارد. کسانی که در سطح بالا برای فوتبال کشور در سازمان‌ها و وزارت خانه‌های مختلف زحمت می‌کشند باید از نظر این مسائل اغنا شوند. باید خیالشان راحت باشد و راحت‌تر تصمیم بگیرند. تمام زندگی‌شان روی این موضوع است. البته نباید از حد متعارفش بالاتر باشد. باید دست مدیران را باز گذاشت تا افراد متخصص و توانمند بیایند، تصمیمات درست بگیرند و به ازای آن دریافتی خوبی هم داشته باشند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *