واکنش دبیرکل کمیته ملی المپیک به لغو انتخابات فدراسیون کاراته؛ ما گله‌مندیم!

12:34 - 16 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۳۲۸
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
واکنش دبیرکل کمیته ملی المپیک به لغو انتخابات فدراسیون کاراته؛ ما گله‌مندیم!
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: خواهشمندم تا قبل از بیست و سوم اسفند مجمع انتخاباتی فدراسیون کاراته را برگزار کنند.

خبرگزاری میزان - سید مناف هاشمی، دبیر کل کمیته ملی المپیک در حاشیه لغو شدن انتخابات فدراسیون کاراته صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*هیچ تقصیری متوجه ما نیست. ما از ساعت ۱۰ منتظر برگزاری مجمع هستیم. باید از دوستانی که در زمان قانونی تایید صلاحیت نمی‌کنند، گله‌مند باشیم. الان در لبه پرتگاه هستیم و نباید به کسی بهانه بدهیم تا آسیب‌ها بیشتر شود. پولادگر حدود یک هفته روی این موضوع کار کرده است و به او حق می‌دهم.

*تا ساعت ۱۲ شب گذشته و از ۶ صبح امروز پیگیر مجمع و برگزاری انتخابات و تایید صلاحیت‌ها بودم، اما به نتیجه نرسید. فکر می‌کردم تا ۱۰ صبح تکلیف معلوم شده باشد، اما پولادگر ساعت ۱۰:۳۰ پیامک داد و گفت باید صبر کنیم.

*رشته کاراته طلای المپیک گرفته و مدال‌های زیادی برای ما آورده است. برای بازی‌های آسیایی هانگژو به این رشته امید زیادی داریم. خواهش من این است تا قبل از بیست و سوم اسفند مجمع را برگزار کنند. توصیه خودم این بود که مجمع را امروز برگزار می‌کردیم، زیرا هزینه برگزار نکردن انتخابات خیلی بالاست. اگر پولادگر مجمع را امروز هم برگزار کند، ما قبول می‌کنیم و حمایت می‌کنیم، اما ملاحظاتی هست که نمی‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *