اعمال محدودیت‌های ترافیکی در شهر قم و مسجد جمکران/ پیش‌بینی حضور ۲ میلیون و پانصد هزار زائر

11:50 - 16 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۳۱۰
اعمال محدودیت‌های ترافیکی در شهر قم و مسجد جمکران/ پیش‌بینی حضور ۲ میلیون و پانصد هزار زائر
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: در محدوده حرم حضرت معصومه (ص) و مسجد جمکران تمهیدات ترافیکی برای استفاده از پارکینک‌های عمومی، محل اسکان مسافرین و شرایط روان سازی ترافیک پیش‌بینی کرده‌ایم.

خبرگزاری میزان -  سردار سید کمال هادیانفر در خصوص محدودیت‌ها و طرح‌های ترافیکی نیمه شعبان در شهر مقدس قم و مسجد جمکران گفت: پلیس راهور تمام تلاش خود را می‌کند تا در روز نیمه شعبان در معابر شهری و جاده‌ای منتهی به این شهر مقدس یک ترافیک روان، بدون حادثه و تصادف را برای زائرین عزیزمان رقم بزند.

وی با اشاره به همکاری‌های لازمی که بین پلیس راهور و ارگان‌های مربوطه در حوزه ترافیک شهر قم به وجود آمده گفت: پیش بینی ما این است که در روز ولادت حضرت مهدی (عج) در شهر قم میزبان دومیلیون و پانصد هزار زائر از شهر‌های مختلف به این مکان مقدس باشیم.

رئیس پلیس راهور فراجا با تاکید بر لزوم اسکورت کاروان‌های حامل زائرینی که با وسایل نقلیه عمومی از شهر‌هایی مانند تهران، اصفهان و استان مرکزی وارد شهر قم می‌شوند اظهار کرد: در محدوده حرم حضرت معصومه (ص) و مسجد جمکران تمهیدات ترافیکی برای استفاده از پارکینک‌های عمومی، محل اسکان مسافرین و شرایط روان سازی ترافیک پیش بینی کرده‌ایم و آنچه که برای پلیس راهور از اهمیت بالایی برخوردار است رسیدن زائرین به شهر‌های خود با سلامت کامل است.

وی افزود: امیدوارم امسال هم مانند سنوات گذشته شاهد همکاری خوبی میان مردم و پلیس راهور باشیم، تا بتوانیم با یک مدیریت صحیح در این مراسم باشکوه مذهبی شاهد یک ترافیک روان در تمامی معابر درون شهری و برون شهری استان قم و مسجد مقدس جمکران باشیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *