بازدید بیرانوند از اردوی تیم ملی اسکیت سرعت مردان

10:34 - 16 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۲۸۷
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
بازدید بیرانوند از اردوی تیم ملی اسکیت سرعت مردان
رییس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی اسکیت سرعت مردان بازدید کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت، محسن بیرانوند، رییس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی سرعت مردان بازدید کرد.

در این بازدید که مجید هنرجو رییس به همراه اعضای هیأت رئیسه حضور داشتند، بیرانوند ضمن خسته نباشید به ورزشکاران حاضر در اردوی تیم ملی گفت: درخواست شما در جهت وجود امکانات را کاملا درک می‌کنیم و در جلسه‌ای که با رییس فدراسیون داشتیم در خصوص نیاز‌های شما در این رشته گفتگو کردیم.

وی ادامه داد: یکی از درخواست‌های فدراسیون اعزام برون مرزی است که در جلسات مطرح شده و با توجه به اینکه به دلیل کرونا اعزام زیادی وجود نداشته لازم احساس می‌شود، کار خود ما در کمیته فراهم کردن شرایط اعزام است تا بتوانید محک عالی در مسابقات زده شوید.

بیرانوند بیان داشت: همه تلاش خود را می‌کنیم تا بیشترین حمایت را از تیم‌های ملی داشته باشیم و الان هدف ما حضور موفقیت آمیز در بازی‌های هانگژو است. با توجه به گزارش‌هایی که گرفته‌ایم اسکیت جزو ورزش‌های شگفت انگیز در هانگژوخواهد بود و این رشته مهیج ان‌شالله پرچم کشورمان را بالا می‌برد.

در ادامه مجید هنرجو رییس فدراسیون گفت: اسکیت نیاز به حمایت‌های بیشتر کمیته و وزارت دارد تا بتوانیم هرچه بهتر در بازی‌های آسیایی حضور داشته باشیم.

وی ادامه داد: قطعاً با گرفتن مدال در بازی‌های آسیایی هانگژو شرایط اسکیت در کشور تغییر خواهد کرد و تحول عظیمی در اسکیت کشور صورت خواهد پذیرفت.

هنرجو در پایان از رییس و دبیر کل کمیته هم تشکر کرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *