رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

اوجاقی؛ رییس کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی کلان‌شهر‌ها شد

10:28 - 16 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۲۸۵
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
اوجاقی؛ رییس کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی کلان‌شهر‌ها شد
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به سمت رییس کمیته ورزش و تفریحات سالم کمیسیون اجتماعی و فرهنگی کلان‌شهر‌های ایران منصوب شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، حسین اوجاقی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران طی حکمی از سوی "احسان متولیان" دبیر کل مجمع شهرداران کلان‌شهر‌های ایران به سمت رییس کمیته ورزش و تفریحات سالم کمیسیون اجتماعی و فرهنگی کلان‌شهر‌های ایران منصوب شد.

در بخش‌هایی از این حکم آمده است: تدوین برنامه راهبردی کمیته آسیب شناسی، اصلاح و بازتعریف مقررات و دستورالعمل‌های اجرایی اتخاذ تدابیر لازم در خصوص فراهم نمودن زمینه‌های همکاری گسترده، تشریک مساعی و انتقال تجارب از جمله مأموریت‌های جنابعالی می‌باشد.

امید است با تکیه بر ظرفیت بالای علمی، عملی و مدیریتی در حوزه ورزش و تفریحات سالم چه در بُعد شهروندی و چه در امور کارکنان، زمینه مساعد و خلاقانه‌ای برای همگرایی و هم‌افزایی هدفمند در بین معاونین امور اجتماعی و فرهنگی، روسای سازمان‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مدیران و کارشناسان کلان‌شهر‌ها فدراسیون‌ها هیئت‌ها و آکادمی‌های ورزشی و همچنین سازمان‌های تخصصی کشور ایجاد نموده و بسترساز تصمیم‌گیری‌های تحول آفرین در چارچوب اسناد بالادستی، مقررات جاری و اهداف تعریف شده در تحقق توسعه سلامت، نشاط، همبستگی اجتماعی و رفاه کارکنان و شهروندان کشور باشید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *