اعلام آرای انضباطی دیدار جنجالی پیکان و هراز آمل

۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰:۴۶
کد خبر: ۴۷۰۲۲۲۳
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
اعلام آرای انضباطی دیدار جنجالی پیکان و هراز آمل
کمیته انضباطی فدراسیون والیبال آرای خود درباره دیدار دوم دو تیم لبنیات هراز آمل و پیکان تهران را اعلام کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر مردان روز جمعه ۱۲ اسفند با دو دیدار به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال پیگیری شد.

در نخستین مسابقه که از ساعت ۱۵ آغاز شد، تیم‌های لبنیات هراز آمل و پیکان تهران به مصاف یکدیگر رفتند و نماینده آمل سه بر یک به پیروزی رسید، اما این مسابقه با حاشیه‌هایی همراه بود.

جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال برای رسیدگی به پرونده این مسابقه امروز (دوشنبه ۱۵ اسفند) تشکیل شد و در ابتدای این نشست گزارش ناظر مسابقه (نادر انصاری) در خصوص رفتار خلاف شؤن ورزشی تماشاگران منتسب به باشگاه هراز آمل، همچنین رفتار دور از انتظار و متضمن توهین محمدرضا حضرت‌پور بازیکن باشگاه پیکان و شاهین مظلوم و مجتبی میرزاجانپور بازیکنان باشگاه هراز آمل قرائت شد.

پس از استماع دفاعیات مدعوین، کمیته انضباطی با استناد به ماده ۳ و بند ۲ ماده ۴ آئین نامه انضباطی آرای خود را به شرح زیر صادر کرد.

الف) باشگاه هراز آمل:

۱- باشگاه هراز آمل به لحاظ رفتار متضمن توهین و خلاف شؤن ورزشی تماشاگران منتسب به باشگاه به یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگران در بازی خانگی بعدی و سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

۲- شاهین مظلوم به یک جلسه محرومیت قطعی و مبلغ دویست و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

۳- مجتبی میرزاجانپور به یک جلسه محرومیت که تا پایان مسابقات نیم فصل اول لیگ ۱۴۰۲ به حالت تعلیق درآمده است و مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

رای صادره نسبت به باشگاه هراز آمل و بازیکنان یاد شده در مهلت قانونی قابل تجدید نظر خواهی است.

ب) باشگاه پیکان:

۱- محمدرضا حضرت‌پور به سه جلسه محرومیت قطعی و مبلغ پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.

لازم به ذکر است جلسه بعدی کمیته انضباطی در خصوص رسیدگی به حواشی و اتفاقات این بازی روز دوشنبه ۲۲ اسفند با حضور برخی از اصحاب رسانه و تعدادی از اعضای کادر فنی تیم والیبال پیکان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *