درخواست دوباره پرسپولیس برای حضور حداکثری هوادارانش مقابل سپاهان در آزادی

20:19 - 15 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۲۰۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
درخواست دوباره پرسپولیس برای حضور حداکثری هوادارانش مقابل سپاهان در آزادی
باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به سازمان لیگ فوتبال ایران خواستار حداکثر ظرفیت ورزشگاه آزادی برای حضور تماشاگران و هواداران فوتبال شد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، در شرایطی که در مسابقات لیگ گاه شاهد حضور کامل هواداران در ورزشگاه‌ها هستیم، اما نسبت به پایتخت نشینان و باشگاه پرسپولیس تبعیض ایجاد شده است و سهمیه اندکی برای بلیت فروشی اعلام می‌شود که بالغ بر ۷ درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی هم نمی‌گردد.

از سوی دیگر شاهد هستیم در خارج از تهران از جمله دیدار‌هایی که در آن‌ها میهمان بوده‌ایم مجوز استفاده از حداقل ظرفیت ورزشگاه به تیم مقابل داده شده است. در این بین حتی با وجودی که پرسپولیس از این مساله محروم بوده است و با یک تبعیض آشکار روبه‌رو بودیم نه تنها به این مساله معترض نشدیم بلکه از این امر استقبال کرده‌ایم.

بر اساس تمام این موارد باشگاه پرسپولیس بار دیگر و در قالب نامه رسمی با هدف رعایت عدالت و رفع تبعیض بین تیم‌ها و ایجاد شور و نشاط اجتماعی نزد دوستداران فوتبال، از سازمان لیگ فوتبال ایران خواست، از هفته بیست و سوم لیگ خلیج فارس تا پایان لیگ شرایط لازم را برای برگزاری بازی‌های پرسپولیس، جهت حضور تماشاگران فوتبال و بهره‌مندی هر دو تیم از حضور هواداران‌شان براساس سهمیه قانونی با حداکثر طرفیت ممکن ورزشگاه آزادی، فراهم آورد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *