سرآسیایی: داور پدر گل‌گهر را درآورد/ انگار باید بیاییم، ببازیم و برویم

19:48 - 15 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۲۰۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرآسیایی: داور پدر گل‌گهر را درآورد/ انگار باید بیاییم، ببازیم و برویم
مربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: اگر قرار است این اتفاقات رقم بخورد، گل گهر به زمین نرود و بازی سه بر صفر بشود.

خبرگزاری میزان - مجتبی سرآسیایی، مربی تیم گل‌گهر سیرجان در نشست خبری پایان بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر مقابل استقلال صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*خواهش و التماس می‌کنیم این مسخره بازی را تمام کنید! تکرار اتفاقات در بازی‌های مشابه؛ در سه فصل ۶ یا ۷ پنالتی مشابه دادیم که شاید یکی از آن‌ها به حق بوده است. شاید بزرگواری (ساپینتو سرمربی استقلال) که گفت «فوتبال ایران جنگل است» این وجه از لیگ را می‌گفته است! مسخره بازی شده است! اگر قرار است یک تیم شهرستانی در هر شرایطی مجبور به شکست باشد بگویند سه چهار تیم برای خودشان لیگ برگزار کنند و سایر تیم‌ها هم لیگ مجزا داشته باشند.

*داور پدر تیم ما را در آورد! آقا موعود (بنیادی فر) روی سر ما جا دارد، ولی پدر اعصاب بازیکن ما را در آورد! مگر می‌شود اینقدر روی اعصاب بازیکن راه بروی؟ همه اشتباهات به کنار؛ نقطه عطف بازی وقتی بود که روی استنلی خطا شد و توپ ته تور ما رفت! پنالتی به کنار. چقدر تحمل کنیم؟ بازیکن چقدر مسلط باشد که این رفتار‌ها را جمع کند؟ تا چه زمانی می‌توانیم تحمل کنیم؟ به خدا مسخره بازی شده است! انگار باید بیاییم و ببازیم و برویم!

*از خبرنگاران می‌خواهم که صحنه خطا روی استنلی را در مانیتور آنالیزور گل گهر تماشا کنند.اگر قرار است این اتفاقات رقم بخورد، گل گهر به زمین نرود و بازی سه بر صفر بشود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *