ماتا: گل‌گهر فقط یک فرصت داشت/ این تیم خون ساپینتو را دارد

19:40 - 15 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۲۱۹۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
ماتا: گل‌گهر فقط یک فرصت داشت/ این تیم خون ساپینتو را دارد
مربی تیم استقلال گفت: به همین دلیل است که می‌خواهیم VAR به لیگ ایران بیاید.

خبرگزاری میزان - روی ماتا، مربی تیم استقلال در نشست خبری پایان بازی هفته بیست و دلیگ برتر مقابل گل‌گهر سیرجان صحبت‌های انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*یک بازی خیلی خوب را انجام دادیم. بازیکنان ما با تمام وجود به این بازی رفتند و می‌توانستیم همان دقایق ابتدایی هبه گل برسیم، که متاسفانه گل نزدیم. گل‌گهر فقط یک بار سمت دروازه ما رفت و یک گل زد. آن هم به خاطر تمرکز نداشتن بازیکنان ما بود. 

*پس از گل هم دنبال چیزی بودند که از اول به خاطر آن به زمین آمده بودند. فقط دفاع کردند. پس از آن ما نشان دادیم تیم خوب و باکیفیتی هستیم. نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم و می‌توانستیم نتیجه را یک بر یک یا دو بر یک کنیم. تعویض‌های ما هم به خاطر این نبود که بازیکنانی که بیرون آمدند، بد بودند بلکه می‌خواستیم سناریو‌های جدیدی را پیاده کنیم. کم هم نیاوردیم و ایمان داشتیم که خواهیم برد.

*این تیم هیچ وقت نمی‌ایستد و می‌جنگد، زیرا خون سرمربی تیم را دارد. ما جنگنده و جنگجو هستیم. هیچ وقت هم تسلیم نمی‌شویم. تا وقتی نفس می‌کشیم همیشه می‌جنگیم. به همین دلیل امروز مستحق برد بودیم. فقط لایق این نبودیم که گل بخوریم. ۱۷ فرصت داشتیم در مقابل ۳ فرصت حریف. خیلی از این موضوع خوشحال هستیم. امروز هم فوتبال برای ما خوب بود. تشکر ویژه از هواداران دارم. همیشه ما و سرمربی را حمایت کرده اند. این امکان را برای ما ایجاد کردند که نایستیم و با ادامه دادن بجنگیم. 

*نه اینکه بردیم، نباید از اشتباهات داوری صحبت کنیم. می‌خواهم شما هم نظر خود را درمورد پنالتی در نیمه اول بنویسید. بازیکن گل‌گهر داخل ۱۸ قدم بود. چرا پنالتی نگرفتند؟ شاید داور ندیده است و به همین دلیل است که می‌خواهیم VAR به لیگ ایران بیاید. یک هفته خیلی خوب را گذراندیم و می‌توانیم از این بهتر باشیم. به داوران هم کمک کنیم از این بهتر باشند.

*باید گل بزنیم. ما موقعیت ایجاد می کنیم و اگر در ابتدا گل بزنیم، بازی خیلی راحت تر می‌شود. بازیکنان هم می خواهند در دقایق اول گل بزنند. زیاد کار می‌کنیم. هم روانشناسی، هم تکنیکی و هم تاکتیکی کار می‌کنیم. حتی از لحاظ فیزیکی نیز با بازیکنان کار می‌کنیم تا برای شوت زدن، قدرت‌ بدنی داشته باشند اما این فوتبال است. برخی مواقع چنین اتفاقاتی می‌افتد. اگر امروز نمی بردیم عادلانه نبود.

*یک چیز را می‌توانم بگویم. بازیکنان ما خیلی سخت کار کردند و اولین افرادی بودند که می‌خواستند گل بزنند.  باید حمایت خود را بیشتر و مضاعف کنیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *