رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

مورایس: بعضی از تصمیمات داور مطلوب ما نبود/ باید یک قانون یکسان برای همه وجود داشته باشد

20:55 - 14 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۱۹۷۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مورایس: بعضی از تصمیمات داور مطلوب ما نبود/ باید یک قانون یکسان برای همه وجود داشته باشد
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در ابتدای بازی با هوادار کار را خیلی راحت شروع کردیم و کار آسانی داشتیم، ولی در ادامه کارمان سخت شد، چون مقابل تیم خوبی بازی می‌کردیم.

خبرگزاری میزان - ژوزه مورایس پس از پیروزی ۳ بر یک سپاهان مقابل هواداراظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*بازی آسانی نداشتیم. در لحظات اول بازی تیم ما کار را خیلی راحت شروع کرد و کار آسانی داشتیم، اما در ادامه بازی کار سخت‌تر شد، چون مقابل تیم خوبی بازی می‌کردیم.

*بعضی از تصمیمات داور مطلوب ما نبود و کارت‌هایی که داور به بازیکنان ما داد که هیچ دلیلی برای آن‌ها وجود نداشت. من از بازیکنانم می‌خواهم که تمرکزشان را حفظ کنند و به مسائل انضباطی کاری نداشته باشند.

*نمی‌دانم که چرا مغانلو و احمدزاده کارت زرد گرفتند. اگر بنا باشد که در لیگ بازی کنیم باید یک قانون یکسان برای همه وجود داشته باشد.

*امیدوارم فوتبال ایران پیشرفت کند، چون در این لیگ بازیکنان باکیفیتی داریم؛ بنابراین باید در کنار کیفیت لیگ باید داوری باکیفیت هم داشته باشیم و این‌طور نیست که بگوییم داوران نخواهند باکیفیت کار کنند. شاید ما هم باید به آن‌ها کمک کنیم تا در اتخاذ تصمیمات‌شان بهتر عمل کنند تا لیگ باکیفیت‌تری را در ایران شاهد باشیم. این کافی نیست که بگوییم سال آینده سیستم VAR را می‌آوریم، در کنار VAR باید یک داوری باکیفیت هم داشته باشیم.

*به همان دلیل که هوادار در ادامه بازی تیمش را جلو کشید و صاحب توپ شد، ما مجبور شدیم عقب بکشیم و هواداری‌ها در وسط زمین کنترل بازی را در دست گرفتند، ولی در پایان ما توانستیم بازی را ببریم.

*دلیل نیمکت‌نشینی نورافکن، استراحت برای دیدار مقابل پرسپولیس بود؟ درباره این سؤال باید بگویم که خیلی نیازی نمی‌بینم پاسخ بدهم که چرا یک بازیکن بازی نکرده است. بعضی وقت‌ها این اتفاق پیش می‌آید که یک بازیکن روی نیمکت بنشیند و دلیل خاصی هم ندارد. ساختار ما به این صورت است و بازی به بازی جلو می‌رویم.

*این شرایط مثل یک هندوانه دربسته است، نمی‌دانیم که چه اتفاقی می‌افتد، ولی به چیزی که درون ساختار ما هست باور داریم و به همه بازیکنان تیم احترام می‌گذاریم. خود امید (نورافکن) هم از این تغییر که منتج به نتیجه هم شد، راضی است.

*محرومیت زکی‌پور از دیدار مقابل پرسپولیس؟ چیزی که می‌دانم زکی‌پور سه کارته شده است پس هنوز می‌تواند بازی کند.

*درباره حمایت هواداران باید بگویم که به حمایت آن‌ها خیلی نیاز داریم و مثل بازی قبل که مقابل پرسپولیس داشتیم تعداد قابل توجهی حضور داشتند، البته نتیجه خوبی نگرفتیم. امروز هم نتیجه خوبی گرفتیم، ولی هواداران کمی در ورزشگاه حضور داشتند. ما امیدواریم که تعداد هواداران بیشتری را در ورزشگاه خانگی‌مان ببینیم و به حمایت آن‌ها نیاز داریم. قدرت و انگیزه‌ای که هواداران به ما می‌دهند برای ما خیلی لازم است. از همه هوادارانی که به ورزشگاه آمدند تشکر می‌کنم و به تیم هوادار و بازیکنانم بابت انجام یک بازی خوب تبریک می‌گویم. به داور هم تبریک می‌گویم، چون کار آسانی نداشت. من امروز بیش از حد درباره داوری صحبت کردم، شاید به خاطر کارت‌های زیاد زردی بود که بازیکنانم گرفتند. داوران مطمئن باشند که همیشه حمایت و درک من را خواهند داشت

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *