سرمربی صنعت نفت: ۲ پنالتی در یک بازی خیلی طبیعی نیست/ باید تا روز آخر بجنگیم

20:20 - 14 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۱۹۷۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی صنعت نفت: ۲ پنالتی در یک بازی خیلی طبیعی نیست/ باید تا روز آخر بجنگیم
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: شرایط فیزیکی و بدنی داور مسابقه نفت آبدان و مس رفسنجان مناسب نبود.

خبرگزاری میزان - ادسون تاوارس، سرمربی نفت آبادان پس از شکست ۴ بر صفر تیمش برابر مس رفسنجان در نشست خبری اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*از بازی امروزمان خیلی ناامید شدم، از جانب خودم هر کاری از دستم برآمد برای تیمم انجام دادم. از زمانی که به نفت آمدم دو، سه بار سیستم را تغییر دادم، بازیکنان را مرتب تغییر می‌دهم، بازیکنان زیادی را تغییر دادم. از مشاوره‌های بیرون نیز استفاده می‌کردیم، اما متاسفانه نتایج باب میل ما نبوده و متاسفانه درباره بازیکن خارجی هم خوش‌شانس نبودیم و اگر می‌خواهیم در لیگ برتر بمانیم باید تا روز آخر بجنگیم.

*وقتی باشگاهی مانند مس رفسنجان را با این امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری می‌بینید سخت است که بخواهید دو تیم را با هم مقایسه کنیم.
تا لحظه‌ای که هستیم باید بجنگیم

*دو پنالتی در یک بازی خیلی طبیعی نیست، در زمینه داوری تاکنون ۱۰ امتیاز را از دست داده‌ایم، اما باز هم این بهانه نیست و باید تا لحظه‌ای که هستیم، بجنگیم.

*به هیچ‌وجه درباره داوری انتقاد نمی‌کنم. درباره پنالتی اول بازیکن پشت به توپ بود و بازیکن می‌دوید یکی از پشت شوت کرد و توپ به دستش خورد و بازیکن ما دیدی نسبت به توپ نداشت و در این موارد قانون خیلی شفاف و واضح است. بازیکن باید رو به توپ باشد و دست‌هایش نباید باز باشد. نکته دوم این‌که مسیری که داور ایستاده بود مسیر مخالف صحنه بود و در ویدئوی بازی مشخص است دیدی به این صحنه نداشت. بعد از این‌که بازیکنان مس رفسنجان شروع به اعتراض کردند با مکث پنالتی را گرفت.

*در پنالتی دوم در دقایق آخر هم با توجه به شناختی که از دروازه‌بان تیمم دارم هیچ برخوردی با بازیکن حریف نداشت و داور امروز را از لحاظ فنی خیلی بد بود و از لحاظ فیزیکی و بدنی بدترین داوری بود که دیده بودم. هیچ موقعی نزدیک توپ و صحنه نبود.

*مقایسه شرایط و امکانات نفت آبادان و مس رفسنجان؟ من نگفتم که امکانات صنعت نفت خیلی بد و اینجا خیلی خوب است منظورم این بود مس رفسنجان خودش را آماده می‌کند که چهار، پنج سال آینده برای قهرمانی بجنگد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *