خمز: پرسپولیس با ۳ ضربه به چارچوب ۳ گل زد/ هیچ تاکتیک ویژه‌ای قبل از بازی نداشتم

18:42 - 14 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۱۹۵۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
خمز: پرسپولیس با ۳ ضربه به چارچوب ۳ گل زد/ هیچ تاکتیک ویژه‌ای قبل از بازی نداشتم
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: واقعا لذت می‌برم که اینجا هستم تا جواب شما را بدهم؛ این بخشی از کار من است.

خبرگزاری میزان - پاکو خمز، سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*چه چیزی باید بگویم؟ من هیچ تاکتیک ویژه‌ای قبل از بازی نداشتم. چون نمی‌دانستیم در بازی چه اتفاقی می‌افتد؟ از قبل نمی‌توانم پیشگویی کنم. بازی را ۲ بر صفر عقب بودیم. برای جبران مهاجم آوردیم. برای عباس‌زاده خوشحالم دوباره گل زد تا به ما کمک کند و به روز‌های ایده‌آلش برگردد.

*غیبت محمدرضا اخباری در بازی با پرسپولیس؟ برای هر تیمی اتفاق می‌افتد که در هر بازی بازیکنی را به خاطر مصدومیت یا محرومیت نداشته باشد. امروز برای ما هم این اتفاق رخ داد. باد هم امروز ۴۵ دقیقه به سود ما و ۴۵ دقیقه به ضرر ما بود. اگر امروز باد نبود شرایط خیلی بهتر بود.

*در آبادان گفتم از نیمه دوم راضی نیستم نه کل بازی. امروز فکر می‌کنم نیمه اول باد علیه ما بود، اما بازی خوبی کردیم. به بازیکنانم افتخار می‌کنم. خوشحالم بابت تلاش بازیکنانم چرا که بعد از ۲ بر صفر که عقب بودیم به بازی برگشتیم. خیلی از تیم‌ها نمی‌توانند این کار را انجام دهند. نه فقط من بلکه هواداران هم به این بازیکنان افتخار می‌کنند.

*بازی‌ها این طور نیستند که یک نیمه را ببرید و یک نیمه ببازید. ما همان کاری که در نیمه اول کردیم در نیمه دوم هم انجام دادیم. تفاوت این بود که در نیمه دوم عقب بودیم و برای جبران بازی کردیم. اگر اشتباه نکنم پرسپولیس ۳ ضربه به چارچوب زد و هر ۳ تا گل شد. مسئولیت همیشه با سرمربی است و وقتی می‌بازم مسئولیت را قبول می‌کنم. این طور نبود که نیمه اول اشتباه کنم، اما در نیمه دوم اشتباه نکنم. ما همان کاری که نیمه اول کردیم را انجام دادیم. مسئولیت باخت با من است.

*گلزنی عباس زاده؟ امروز بابت کار همه بازیکنانم خوشحالم. عباس زاده هم ۲ گل زده و برای او هم خوشحالم.

*واقعا لذت می‌برم که اینجا هستم تا جواب شما را بدهم. این بخشی از کار من است. هم در برد‌ها و هم در باخت‌ها من را اینجا می‌بینید. مسئولیت هر چه در زمین است با من است. گاهی خوب می‌شود و گاهی نه. باید آنالیز کنیم تا اتفاقات بد تکرار نشود. در همین بازی هم خوب بودیم و هم بد. این به خاطر کیفیت بازیکنان حریف هم هست.

*پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد. ما ۲ بر صفر را برگرداندیم و خیلی از تیم‌ها نمی‌توانند این کار را انجام دهند. بازیکنانم خیلی تلاش کردند و با تلاش خود نتیجه را برگرداندند. پرسپولیس در نیمه اول ۲ ضربه به سمت دروازه ما زد و ۲ گل به ثمر رساند!

*فکر نمی‌کنم بخاطر عدم تمرکز گل خوردیم، شاید اشتباه از سوی بازیکنان رخ داده است. ما خیلی خوب بازی کردیم. شما به نتیجه نگاه می‌کنید، اما برای من مسائل دیگر مهم است. دوست ندارم ببازم. تماشاگران امروز با دیدن این بازی لذت بردند. ما با این نوع بازی خیلی از بازی‌ها را می‌توانیم برنده باشیم. کسانی که بازی امروز را دیدند از آن لذت بردند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *