چمران: امیدواریم منشا مسمومیت دانش‌آموزان به‌زودی مشخص شود

10:23 - 14 اسفند 1401
کد خبر: ۴۷۰۱۸۳۹
چمران: امیدواریم منشا مسمومیت دانش‌آموزان به‌زودی مشخص شود
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در زمینه مسمومیت دانش آموزان نگرانی به وجود آمده و امید است با اعلام نتایج در این خصوص، کسانی که در داخل و خارج از کشور به موضوع دامن می‌زنند، موجب نگرانی بیشتر نشود؛ البته اشک تمساح‌هایی که دیگران می‌ریزند بیشتر به لطیفه شبیه است.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری شهر، مهدی چمران در یکصد و سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به مسمومیت دانش آموزان در مدارس، اظهار کرد: متأسفانه تعدادی از دانش آموزان مسموم شدند که هنوز علت آن مشخص نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه امیدواریم دستگاه‌های امنیتی، وزارت بهداشت و وزارت آموزش و پرورش نتیجه کار را اعلام کنند، یادآور شد: در این زمینه نگرانی به وجود آمده و امید است با اعلام نتایج در این خصوص، کسانی که در داخل و خارج از کشور به موضوع دامن می‌زنند، موجب نگرانی بیشتر نشود؛ البته اشک تمساح‌هایی که دیگران می‌ریزند بیشتر به لطیفه شبیه است.

وی افزود: سفرای کشور‌هایی مثل انگلیس در جنگ جهانی اول ۱۰ میلیون نفر از ملت ما را به دلیل قحطی مصنوعی به کام مرگ کشاندند. وقتی در چنین مواردی دلسوزی می‌کنند خودشان ریشه مشکلات و منشأ مشکلات برای دانش آموزان خودشان هستند.

چمران با بیان اینکه حالا این قدرت‌ها به دنبال فریاد و دلسوزی برای دانش آموزانمان افتاده اند، تصریح کرد: برای دانش آموزانی که مسموم شدند آرزوی سلامتی داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه کسانی که برای دختران ما دلسوزی می‌کنند بدانند که در کشور ما، وزارت آموزش و پرورش و بنیاد برکت و دیگر نهاد‌ها مدرسه می‌سازند، خاطرنشان کرد: برخورد مسئولین ما با دختران اینگونه است و صبحت‌هایی که مطرح می‌شود بیشتر به جوک شبیه است و امیدواریم سریعتر ریشه یابی و از حوادث بعدی جلوگیری کنند تا سمومی که در مدارس پخش می‌شود، مشکل ساز نشود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *