گفت‌وگو|

اصلانیان: پرسپولیس مقابل سپاهان فراتر از انتظار ظاهر شد/ باید در تمام بازی‌ها این عملکرد تکرار شود

۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۲:۲۴
کد خبر: ۴۷۰۰۴۵۳
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
اصلانیان: پرسپولیس مقابل سپاهان فراتر از انتظار ظاهر شد/ باید در تمام بازی‌ها این عملکرد تکرار شود
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس همیشه در این فصل نشان داده است که اگر گل اول را بزند می‌تواند سوار بازی باشد.

امیرحسین اصلانیان در گفت‌وگو با میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپاهان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی در اصفهان اظهار داشت: پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان مقابل سپاهان فراتر از انتظار ظاهر شد. خیلی مهم بود که پرسپولیس توانست در خانه سپاهان و برابر هواداران پرشورشان بازی خوبی به نمایش بگذارد. پرسپولیس همیشه در این فصل نشان داده است که اگر گل اول بازی را بزند می‌تواند سوار بازی باشد.

کارشناس فوتبال در مورد علت ناکامی تیم سپاهان مقابل پرسولیس در جام حذفی عنوان کرد: با برنامه و سیستمی که کادر فنی پرسپولیس در زمین پیاده کردند و چیدمان خوب یحیی گل‌محمدی، تیم فوتبال سپاهان نتوانست بازی همیشگی خودش را ارائه بدهد. شهریار مغانلو که در هر دیدار سپاهان به عنوان ستاره خودش را معرفی می‌کرد، مقابل پرسپولیس به کلی از روند بازی خارج شده بود. همچنین وینگرهای هجومی سپاهان در بازی‌سازی آنچنان موفق نبودند تا سپاهان در ایجاد فرصت گلزنی ناموفق عمل کند.

پیشکسوت فوتبال در پاسخ به این سوال که پیروزی پرسپولیس در اصفهان چقدر می‌تواند در رقابت‌های لیگ برتر مهم باشد، تصریح کرد: برتری پرسپولیس مقابل سپاهان در جام حذفی از لحاظ روحی و روانی خیلی برای بازیکنان خوب بود و اگر پرسپولیس در اصفهان مغلوب می‌شد کارش برای ادامه مسابقات لیگ برتر سخت‌تر می‌شد. پرسپولیس بازی بسیار مهمی را در جام حذفی برنده شد تا گام بلندی برای نتیجه‌گیری در این جام هم بردارد و برای قهرمانی در جام حذفی هم امیدوار باشد. بازیکنان پرسپولیس از لحاظ فنی و روحی عملکرد خوب داشتند و امیدوارم در مسابقات لیگ برتر هم مانند دیدار با سپاهان ظاهر شوند تا بتوانند به کورس قهرمانی برگردند و در ادامه مسابقات موفق باشند.

اصلانیان در مورد دیدار هفته بیست و یکم پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه آزادی تاکید کرد: اگر تیمی بخواهد قهرمان شود باید در تمامی بازی‌هایش بهترین عملکرد را داشته باشد و هر بازی باید برایش مهم باشد که 3 امتیاز را بگیرد. بازی با تیم صدر یا انتهای جدول نباید برای قهرمان فرقی کند و باید تمام بازی‌ها را با موفقیت به اتمام برساند. 10 هفته به پایان لیگ برتر باقی مانده است و همه چیز دست خود تیم فوتبال پرسپولیس است که مثل بازی با سپاهان خوب باشند و 3 امتیاز هر بازی را بگیرند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *