انتشار آگهی‌های قضایی در دادگستری گیلان الکترونیکی شد/ دسترسی آسان مردم به صورت متمرکز به آگهی‎های منتشره

۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴:۰۷
کد خبر: ۴۶۷۳۴۱
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
الهیان با اعلام اینکه از این پس انتشار آگهی به صورت غیرالکترونیک و از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار کاغذی امکان پذیر نیست، گفت: براساس قانون و تمهیدات صورت گرفته از سوی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، از این پس آگهی‌های قضایی در سامانه آگهی الکترونیک قضایی به نشانی agahi.adliran.ir قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی ، با ادامه روند اجرای خدمات نوین الکترونیک قضایی در دادگستری گیلان، انتشار آگهی در موارد تعیین شده قانونی به صورت الکترونیک و در سامانه اینترنتی آگهی صورت می‌پذیرد.

مجید الهیان معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گیلان، با اعلام اینکه از این پس انتشار آگهی به صورت غیرالکترونیک و از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار کاغذی امکان پذیر نیست تصریح کرد: براساس قانون و تمهیدات صورت گرفته از سوی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، از این پس آگهی‌های قضایی در سامانه آگهی الکترونیک قضایی به نشانی agahi.adliran.ir قرار می‌گیرد.


وی در تشریح مزایای این شیوه جدید نشر آگهی‌های قضایی اظهار داشت: انتشار الکترونیک آگهی‌ها ضمن کاهش زمان رسیدگی پرونده‌های قضایی سبب صرفه جویی در هزینه‌ها و دسترسی آسان مردم به صورت متمرکز به آگهی منتشره می‌شود.

الهیان خاطر نشان کرد: در شیوه الکترونیکی، کلیه آثار قانونی مرتبط با انتشار، رویت و بازه زمانی تعیین شده، بر این قبیل آگهی‌ها نیز مترتب بوده و نشر آگهی از این طریق معتبر و کافی است.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *