اولویت من در وزارت راه دغدغه مردم است

۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰:۴۳
کد خبر: ۴۶۶۴۸۸
دسته بندی‌: اقتصاد ، انرژی
وزیر راه و شهرسازی گفت: قول من این است که دغدغه مردم و رییس جمهور در اولویت قرار دهم و به تمام تعهدات وزارت راه و شهرسازی پایبند باشم.

به گزارش خبرنگتر گروه اقتصادی ، وزیر راه و شهرسازی گفت: قول من این است که دغدغه مردم و رییس جمهور در اولویت قرار دهم و به تمام تعهدات وزارت راه و شهرسازی پایبند باشم.

محمد اسلامی در مراسم معارفه خود بیان کرد: مهمترین قولی که می‌توانم بدهم این است که به تعهدات دولت پایبند هستم، البته وزیری که از میانه دولت بر سرکار آمده، مانند مشتری آخر شب است و نمی‌توانیم تغییرات گسترده داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: قول من این است که دغدغه مردم و رییس جمهور در اولویت قرار دهم و به تمام تعهدات وزارت راه و شهرسازی پایبند باشم.

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه نکته مهم آن است که بسیاری از نیاز‌های مردم و سکونت آن‌ها و نیاز‌های اجتماعی به عملکرد ما در وزارت راه و شهرسازی وابسته است و متاثر از تصمیمات ما خواهد بود، اظهار کرد: کسانی که در این وزارتخانه طراح هستند، مشاور یا سازنده هستند، باید در یک فضای هماهنگ و یکپارچه اقدامات خود را انجام دهند.

اسلامی خاطر نشان کرد: با هماهنگی و یکپارچگی می‌توانیم از فضای کنونی تحریم عبور کنیم و جریان توسعه را حفظ کنیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *