عنایتی: خلق موقعیت مقابل استقلال کار هر تیمی نیست/ پنالتی واضح ما گرفته نشد

۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۶:۵۸
کد خبر: ۴۶۲۷۲۸۱
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: با توجه به شرایطی که در جدول داشتیم خوب بازی کردیم.

خبرگزاری میزان – رضا عنایتی، در نشست خبری پس از دیدار نفت مسجدسلیمان مقابل استقلال اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید.

*تبریک می‌گویم به باشگاه بزرگ استقلال به خاطر امتیازی که گرفت. این بازی چند بخش دارد که بخشی از آن مربوط به ماست که با توجه به شرایطی که در جدول داشتیم خوب بازی کردیم. مقابل استقلال موقعیت‌های گل زیادی خلق کردن کار هر تیمی نیست.

*بازیکنان ما امروز اعتماد به نفس‌شان پایین بود وگرنه می‌توانستند کار بزرگی در زمین انجام بدهند.  بخش دیگر این بازی هم مربوط به داوری است که هر تاکیتکی بزنید و هر کاری بخواهید داخل بکنید یک نفر مثل مانع جلوی شما باشد کاری نمی‌توانید بکنید.

*ما گل خورده‌ایم و در دقیقه 9 پنالتی‌مان گرفته نمی‌شود. سوت‌های وسط زمین همگی برعکس بود، اوت‌ها همه برعکس، در دقیقه 94 و 95 یک پنالتی برای حریف گرفتند که فقط خنده‌ات می‌گیرد. دوست داری فقط بخندی. نگاه می‌کنی می‌بینی یک متر فاصله دروازه‌بان و مهاجم است. شما هر چقدر هم تلاش کنید نمی‌توانید در چنین بازی موفق باشید. چون زور دوستان یک مقدار زیادتر است.

*دنبال بهانه‌جویی نیستیم بهانه هم نمی‌گیریم امروز تمام توان‌مان را گذاشتیم و در بازی‌های آینده هم همین کار را می‌کنیم تا بتوانیم جبران کنیم. بازی سختی شد. ولی می‌توانستیم اگر بازیکنان‌مان اعتماد به نفس بیشتری داشتند برنده بازی باشیم. اما این اتفاق نیفتاد. به تیم خوب استقلال بار دیگر تبریک می‌گویم و برای این تیم در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم.

*در بدو ورودم به نفت دو مشکل بزرگ داشتیم اول اینکه گل‌های زیادی که این تیم خورده بود و همه تمرکز ما روی این مسئله بود که بتوانیم اعتماد به نفس را به بازیکنان برگردانیم. شما می‌دانید روزی که تیم را تحویل گرفتم سه روز بعد بازی داشتیم و خیلی کار عجیب و غریبی نمی‌توانستیم بکنیم. ولی با بازیکنان صحبت کردم چند راهکار کوچک ارائه کردیم حتی سیستم تیم را عوض کردم که در این چند بازی به آنچه که مدنظرمان بود توانستیم برسیم.

*باید از موقعیت‌های گلزنی‌مان هم استفاده کنیم. هم بازی با هوادار و هم بازی با پیکان موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم که حتی 10 نفر شدیم. در مقابل استقلال هم موقعیت‌های‌مان گل نشد و شرایط را برای ما سخت کرد ان‌شاءالله اتفاق خوب می‌افتد. باید تمرکزمان را بیشتر کنیم و ان‌شاءالله با کمک و حمایت مسئولین موفق شویم. شرایط پرداختی بازیکنان برای‌مان خیلی مهم است. 

*بازی با نفت آبادان و اینکه به ماندن در لیگ امیدوار است؟ بازی به بازی جلو می‌رویم. من هیچ قولی به هیچکس نداده‌ام فقط قول داده‌ام که تمام توان‌مان را به کار بگیریم با تمام موجودی که در اختیار داریم. بازی سختی با نفت آبادان داریم. سعی می‌کنیم سریع برای آن بازی ریکاوری شویم و برای آن بازی 6 امتیازی آماده شویم. ان‌شاءالله پله پله جلو برویم و پیشرفت کنیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *