تارتار: بازی با ملوان، بازی مرگ و زندگی است/ در صورت نتیجه نگرفتن در بازی فردا کارمان سخت می‌شود

۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵:۰۰
کد خبر: ۴۶۲۷۲۴۵
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: به بازیکنانم ایمان دارم، سال گذشته نیز همین بازیکنان در بدترین شرایط ورق را برگرداندند و نتایج خوبی کسب کردند.

خبرگزاری میزان - مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، در نشست خبری پیش از بازی مقابل ملوان در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*این بازی، بازی مرگ و زندگی است، بازیکنان ما می‌دانند بازی فردا برای ما بسیار حائز اهمیت است، برای رسیدن به بالای جدول باید برنده باشیم؛ در صورت نتیجه نگرفتن در بازی فردا کار ما سخت خواهد شد و هیچ توجیهی برای این مسابقه نداریم و اگر موفق نباشیم هیج بهانه‌ای قابل قبول نیست.

*ملوان تیم خوب و هماهنگی است و از سال گذشته کادرفنی خود را حفظ کرده‌است، امیدوارم پیروز بازی فردا ما باشیم و از شرایط فعلی خارج شویم، کار سختی داریم اما محکوم به بردن هستیم.

*تارتار با پرهیز از پاسخ به سوالی در رابطه با احتمال تغییرات در نیمکت ذوب‌آهن، در خصوص برنامه‌های تیمش برای بازی فردا گفت: برنامه‌های خود را فردا در زمین پیاده خواهیم کرد و نیازی نمی‌بینم که در خصوص آن در این نشست توضیح دهم.

*هواداران ذوب‌آهن روی سر ما جا دارند و ناراحتی آن‌ها به حق است، ما باید نتیجه بگیریم، من تجربه روز های بدتر از این را در زمانی که در شهرهای مختلف کار کردم داشتم و در بدترین و سخت ترین شرایط کار کردم.

*در مسجد سلیمان و رشت که هواداران پرشوری دارند کار کردیم و خدا را شکر در پایان سربلند بودیم، از ذوب‌آهنی‌ها می‌خواهم تا پایان بازی ما را حمایت کنند و ما به حمایت آنها نیاز داریم، بازیکنان جوانی داریم که جوّ بیرون از زمین بر روی آن‌ها تاثیر می‌گذارد.

*قول می‌دهیم با تمام توان برای موفقیت ذوب‌آهن تلاش کنیم، از لیگ دو و سه به ذوب‌آهن نیامدم و ۱۴ سال است که در لیگ برتر فعالیت می‌کنم، همیشه با لطف خدا و تلاش کادرفنی سربلند بودیم و امسال هم این اتفاق خواهد افتاد، من به بازیکنانم ایمان دارم، سال گذشته نیز همین بازیکنان در بدترین شرایط ورق را برگرداندند و نتایج خوبی کسب کردند.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *