3 شرکت ورشکسته تولیدی در استان مازندران با حمایت قضایی به چرخه تولید بازگشتند

۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰:۱۲
کد خبر: ۴۶۲۷۲۱۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری مازندران از احیا و ادامه فعالیت 3 شرکت ورشکسته تولیدی در استان با تلاش و پیگیری اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان خبر داد.

خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق اکبری از احیا و ادامه فعالیت 3 شرکت ورشکسته تولیدی در استان با تلاش و پیگیری اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان خبر داد.

رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه یکی از رویکردهای مهم دستگاه قضایی استان حمایت از تولید و اشتغالزایی است، اظهار کرد: 3 واحد تولیدی ورشکسته درماه اخیر در جهت حمایت از اشتغال و جلوگیری از بیکاری کارگران واحدهای تولیدی احیا و به فعالیت خود ادامه دادند.

وی خاطرنشان کرد: دادگستری و اداره تصفیه امور ورشکستگی این استان علاوه بر اقدام به انجام وظایف خود در جهت تصفیه امر ورشکستگی با تلاش مضاع و با رویکرد حمایت از تولید، از تعطیلی واحدهای تولیدی جلوگیری می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری تصریح کرد: هم اکنون با احتساب این 3 واحد تولیدی، مجموعاً 31 واحد تولیدی با بیش از هزار و100نیروی کار ثابت تحت نظارت اداره تصفیه امور ورشکستگی در استان درحال فعالیت هستند. از سوی دیگر در 2 ماه اخیر با اتمام فرایند تصفیه امر ورشکستگی نسبت به تعیین تکلیف 4 واحد تولیدی غیر فعال با پرداخت بدهی این شرکت ها ضمن واگذاری آنها به اشخاص، درجهت تولید اقدام کرده است .

رئیس کل دادگستری مازندران اظهار امیدواری کرد: با پیگیری های انجام گرفته در احیای واحدهای تولیدی، گام های موثر و مفیدتری در جهت حمایت از تولید در این استان داشته باشیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha