حسینی: مصدومیت سریالی بازیکنان اذیتمان کرد/ نساجی تیم باکیفیتی است

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۶:۰۰
کد خبر: ۴۶۲۵۶۷۲
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوارم بازیکنانم تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار نگیرند و بتوانند بهترین عملکرد را ارائه بدهند و نتیجه خوبی کسب کنیم.

خبرگزاری میزان - مجتبی حسینی سرمربی تیم پیکان در نشست خبری پیش از دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال مقابل نساجی مازندران صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*از نظر فنی شرایط خوبی داریم. مساله‌ای که در هفته‌های گذشته اذیتمان کرد، مصدومیت سریالی بازیکنان بود. در هر بازی یک یا دو بازیکن مصدوم به جمع نفرات مان اضافه شدند و این مساله دست ما را خالی کرده است. همین حالا دو بازیکن اصلی مان را مشخص نیست که در بازی فردا داشته باشیم. با این حال جایگزین‌های خوبی دارم و امیدوارم آن‌ها به بهترین شکل، جای خالی نفرات غایب را پر کنند.

*خوشحالیم که در برابر چشمان هواداران خوب و فهیم نساجی به میدان می‌رویم. من سابقه کار در نساجی را دارم و می‌دانم مردم مازندران چقدر میهمان‌نواز و انسان‌های خوبی هستند. نساجی هم تیم باکیفیتی است. با کمال احترام به حریف و هوادارانش امیدوارم بازیکنانم تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار نگیرند و بتوانند بهترین عملکرد را ارائه بدهند و نتیجه خوبی کسب کنیم.

*امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و هوادارانی که به ورزشگاه می آیند لذت ببرند. ان‌شاءالله بازیکنان خودم هم بهتر از فرصت‌ها استفاده کنند و نتیجه لازم را به دست بیاوریم.

اننتهای پیام/



ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha