سرانه قیر استان‌ها افزایش پیدا می‌کند

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۱:۴۳
کد خبر: ۴۶۲۴۹۶۷
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ با اشاره به افزایش منابع تامین قیر دستگاه‌های اجرایی در لایحه بودجه سال آینده، گفت: به واسطه این تغییرات ما شاهد افزایش سرانه قیر استان‌ها خواهیم بود.

خبرگزاری میزان _ کاظم دلخوش در رابطه با تصویب پیشنهادی در زمینه بند (ک) تبصره یک لایحه بودجه که به موضوع تامین منابع قیر رایگان به دستگاه‌های اجرایی اشاره دارد، گفت: مصوبه تامین منابع قیر رایگان که سال گذشته مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت بر این مبنا بود که باید پالایشگاه‌ها به میزان ۱۹ هزار میلیارد تومان مواد اولیه قیر (وکیوم باتوم) را در اختیار دستگاه‌های اجرایی موضوع این قانون قرار دهند.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1402 تاکید کرد: امسال هم ما بر مبنای همان شیوه و مصوبه قانونی پیش رفتیم اما منابع تامین قیر رایگان را به ۲۵ هزار میلیارد تومان رساندیم و این مسئله در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه به تصویب رسید.

وی با اشاره به آثار افزایش منابع در این بخش ادامه داد: به واسطه تغییرات منابع در این بخش ما شاهد افزایش سرانه قیر استان‌ها خواهیم بود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: به واسطه افزایش منابع در این بخش تقریباً یک سوم سرانه قیر استان‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دلخوش بیان کرد: همچنین سهم وزنی قیر دستگاه‌های اجرایی به واسطه این تغییرات در منابع، افزایش پیدا خواهد کرد تا بتوانند به مباحث مربوط به آسفالت در راه‌ها و جاده‌ها بپردازد.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
captcha